beylikduzu escort

“10 numara arıyoruz”

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, beIN SPORTS’un sorularını yanıtladı.

“İyi başladık kamp dönemine. Güzel geçiyor. Hava sıcak, bugün biraz serinledi. Oyuncular iyi antrenmanlar yapıyorlar, ağır tempodan şikayetçi olmuyorlar. “Sezon içinde rahat etmemiz lazım” diyerek profesyonelce çalışıyorlar. Bu da sevindirici. Biz de yeni geldik kurulu bir takıma. Avantaj sayılabiir. Çok çabuk atlattık bu alışama dönemini. 7 günlük süreçte oyuncularla iletişimimiz çok iyi. Ben de futbolun mutfağından geldim. Oyuncunun neler hissettiğini düşünebielcek bir insanım. Onların sorunlarına çözüm olacak şekilde davranacağım. Oyuncularım iyi bir şekilde dönüş yaptılar bize. Keyifli ve ağır idmanlar yapıyoruz. Gidişatımız çok iyi gözüküyor.

Oyuncularımın vücut dilleri çok iyi, bu bizi sevindiriyor. Keyifli anlar yaşıyoruz. Ağır temponun içine eğlenceli anlar katmazsanız, oyuncular sıkılabilirler. Yevhen Seleznyov takımın neşesi durumunda. Keyilfi idmanlar yapacağız, yüklemeler yapacağız, bunun da karşılığını alırız umarım.

1-2 takviye yapacağız: 10 numara istiyoruz. Kenar oyuncusu bir tane de. Kaliteli oyuncu bulursak almak istiyoruz. Araştırmalar sürüyor. Kurulu bir takıma geldik. Geçen sezon ligi 11. bitirdik. Karabükspor’un bu ligde barınması, devam etmesi önemli. Güzel gerçekçi hedefler koyabiliriz. Neden olmasın? İstersek yapabiliriz, bunu gördüm takımda. Bu sene büyük takımlar iyi transferler yapıyorlar. Zor bir lig olacak ama biz bu zorluktan korkmayacağız. İlk 8 takım içinde bir hedef koydum kendime, bunu da oyuncularıma anlatacağım. Başakşehir yapıyorsa, Konyaspor kupa alıyorsa, Akhisar yapıyorsa, düşme hattındaki Antalyaspor neredeyse Avrupa’ya gidiyorsa, biz de güzel hedefler koyabiliriz. Dile getirmek ne kadar sakıncalıdır değildir bilmiyorum ama ben gitttiğim yerde ligde kalma diye başlayıp sonra üst sıralar için mücadele ettim. İlk 8 içinde olursak bu bizi sevindercek.

Bütün maçlarını izledim Karabükspor’un halen de izliyorum. Takım savunması adına çok önemli özellikleri var. Biraz pas trafiğinde ve pozisyon üretmede eksik var.. Özel bir 10 numara ve kenar oyuncusu olmayışının da etkisi var.. 10 numara olmadığı için Seleznyov, Yatabare ve Serdar’ın pozisyona girmede sıkıntıları oluyor. 10 numara arıyoruz. Üretkenlik açısından idmanlar yapacağız. Forvetlerimizi de pas bağlantılarına katacak çalışmalar yapacağız”

Ajansspor

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap