24 Saat Futbol

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

20 dönümlük arazi gitmek üzere

20 dönümlük arazi gitmek üzere
Hit: 644
19 Mayıs 2020 - 3:16

Düzce Damla’nın haberine göre; 2016 yılında Fenerbahçe spor kulübü tarafından İl Özel İdaresinden satın alınan Şıralıkta bulunan arsaya Fenerbahçe evleri ve sosyal tesis yapılması planlanıyordu. Aziz Yıldırım başkanlığı döneminde satın alınan 20 dönümlük arsaya yapılması planlanan tesis projesi spor kamuoyuna tanıtılmıştı. İlerleyen zamanlarda Fenerbahçe yönetimi Şıralık tesislerini askıya aldı.

DÜZCESPOR TESİS YAPACAK

Gökhan Kapoğlu başkanlığındaki Düzcespor yönetimi atıl durumda bulunan Fenerbahçe arsasına talip oldu. Yönetim Düzce Belediye başkanı Faruk Özlü ile bir görüşme yaptı ve bu arsanın Düzcespor’a kazandırılması yönünde istekte bulundu. Fenerbahçe kulübünün tesisten vazgeçtiği arsanın Düzcespor’a verilmesi ve bunun karşılığında Fenerbahçe kulübünü Düzce Belediyesine yada il Özel İdaresine ait arsa ile takas edilmesi önerilecek. Bu konuda Düzcespor yönetimi kararlı.

ÇİM SAHA

Fenerbahçe’ye ait arsanın Düzcespor’a tahsis edilmesi durumunda Düzcespor yönetimi vakit geçirmeden 20 dönümlük arsaya suni çim saha ve sossal donatı alanları yapacak. Yönetimin parasal kaynağının ve projesinin hazır olduğu belirtildi.

FENERBAHÇE YÖNETİMİ NE DİYECEK

Konu hakkında bilgi aldığımız Fenerbehçe kulübü Düzce şubesi başkanı Selahattin Kudu henüz netleşmiş bir şeyin olmadığın belirterek”Bilindiği gibi Fenerbahçe kulübü Şıralık’da 20 dönümlük arsayı satın almıştı. Buraya tesis yapılması planlanıyordu. Bu tesis şimdilik arsayı alındı. Düzcespor yönetimi bu arsanın kendilerine tahsis edilmesini istiyor. Fenerbahçe kulübü yönetimi ile görüşmeler yapılacak. Arsanın takası konusunda Düzce Belediye başkanımız Faruk Özlü devreye girecek. Düzcespor yönetiminin tesis için her şeyi hazır. Umarız bu arsa kısa sürede Düzcespor’a verilir”dedi.

BAŞKAN TEŞEKKÜR ETTİ

Düzcespor kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu arsanın Düzcespor’a kazandırılması yönünde çalışmalarda bulunan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye şu sözlerle teşekkür etti. “65. Dönem Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanımız ve Düzce Belediye Başkanımız Dr. Faruk Özlü’ye Düzcespor’un yanında olduğu için çok teşekkür ediyorum. Arsanın Kulübümüze kazandırılmasında sayın bakanımızın ve yönetim kurulu üyelerimizin büyük rolü var. Başta Bakanımız Faruk beye ve her biri birbirinden değerli yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi

Kaynak: Düzce Damla

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

mersin escort