beylikduzu escort

supertotobet betist

Alper Potuk Fena Yakalandı

İki hafta önce oyuncu Tuvana Türkay’la baş başa yemek yiyen Potuk, önceki gece de takım arkadaşı Salih Uçan’la çapkınlık turuna çıktı.

Asmalımescit Tren Pera adlı mekanda geç saatlere dek eğlenen ikiliye daha sonra 5 güzel eşlik etti. Güzellerin yakın markajında olan ünlü futbolcular, alkolün de etkisiyle kızlarla samimiyeti ilerletti.

Potuk, bir ara dans ettiği genç kızın başından şapkasını alıp Uçan’a poz da verdi. İki kafadar gönlünce eğlenirken birkaç saat sonra Potuk’un yanına sürpriz bir isim geldi. O isim, geçtiğimiz sene popçu Sinan Akçıl ile Ebru Şallı’nın arasına giren şarkıcı Ayşe Akın’dı.

Yıldız futbolcu, seksi şarkıcıyla samimi bir şekilde dans etti. Potuk, bununla da kalmayıp mekanın bir köşesinde ‘Ayshe’ takma adını kullanan güzel şarkıcıyla sarmaş dolaş öpüştü..

İkilinin eğlencesi, sabah 05.00’te son bulurken mekandan ilk ayrılan Ayşe Akın oldu.. Bir diğer çapkın Salih Uçan da mekandaki güzellerle gece boyunca dans etti. Uçan bir ara alkolün de etkisiyle esmer güzelle bir hayli yakınlaştı..

Akın, aracını beklerken tedirgindi. Soruları yanıtsız bırakan seksi şarkıcı, aracına atlayıp gözlerden kayboldu. Dışarıda gazetecilerin olduğunu öğrenen Alper Potuk’la Salih Uçan ise mekanda yarım saat bekledi.

Gazetecilere görevliler aracılığıyla görüntü vermek istemediklerini ileten iki kafadar, olumsuz yanıt alınca çaresiz mekandan çıkış yaptı. Futbolcuların kapıda belirdiği sırada işletme sahibi Yusuf Tekin ve mekan görevlileri, adeta

İki yıldızın çapkınlık gecesine şahit olanlar ise “Gecelerdeki performanslarını yeşil sahada gösterseler Fenerbahçe şampiyon olurdu” demekten kendini alamadı.

Htmagazin

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap