beylikduzu escort

ASLAN BELHANDA

Faslı süper yıldız dün resmen ‘Aslan’ oldu. 27 yaşındaki futbolcu “Beşiktaş ve F.Bahçe de istedi ama ben hep G.Saray’ı bekledim. Hazır olun, gollerden sonra yine taklalar atacağım” dedi.

Cimbom’un Dinamo Kiev’den renklerine bağladığı  önceki gün Atatürk Havaalanı’ndaki muhteşem karşılamayla sarı-kırmızılılarla tanışmıştı. Faslı yıldız dün Türk Telekom Stadı’nda kendisini 4 yıllığına Cimbom’a bağlayan sözleşmenin altına imza atarken iddialı demeçler de verdi. Belhanda taraftarla yaptığı soru-cevapta 10 numara pozisyonunda ve sol kanatta oynadığını, teknik direktör tercih ederse forvette de görev yapabileceğini söyledi. 27 yaşındaki yıldıza kendisi kadar meşhur taklaları da soruldu. Belhanda “İlk golümü kendi stadımızda atmak istiyorum. Böylece ilk taklamı da kendi taraftarımız önünde atarım. Bir gün doktor bana ‘Yapma’ dese de attığım golleden sonra takla atmaya devam edeceğim. Taraftar hazır olsun” diye konuştu.

ÖNCELİĞİM ASİST
Belhanda sözlerini şöyle sürdürdü: “Pas vermek önceliğim. Asist yapmayı, gol atmaktan daha çok severim. Ancak bazen hocalarımız bizden kaleyi gördüğümüzde şut çekmemizi ister. Ben de bol bol vururum. Oyun kurmak, gerekli pasları atmak için buradayım. Stadımız çok büyük, tüm sezon dolu olmasını ümit ediyorum. Her maça kazanmak için çıkarım. Galatasaray’dan teklif aldığımda çok mutlu oldum çünkü burası harika bir kulüp. Galatasaray, Avrupa’da kupa kazanmış tek Türk kulübü. 2 senedir şampiyon olamıyorum. İnşallah bu sene olacağız.”

AMRABAT ÇOK ÖVDÜ’
“Transfer olmadan önce Amrabat’a danıştım. Galatasaray’ı bana övgüyle anlattı. Ne kadar büyük bir takım olduğunu zaten biliyordum. Karar verirken Amrabat’ın da çok katkısı oldu.”

.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap