abdullah avcı

Avcı’dan Fenerbahçe sözleri

Abdullah Avcı Antalyaspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu..
İşte o açıklamalar
Her şeyden evvel oyuncularıma teşekkür ediyorum. Ne istediysek yapmaya çalışıyorlar. Rakibin oyunu kurma organizasyonları var. Baskıyı iyi yaptılar. Zaman zaman rakip çıkacaktı. Hem toparlanma, hem de 2. bölgede bekleme, kenarlara yönlendirme vardı. 
İyi takım. Nuri hoca ile gelişen, hem oyuncu kalitesi gelişen ve organizasyonları var. Baskılı oynadık, direkten dönenlerimiz var. Son haftalarda belki 11 gol attık ama direkten dönenlerimiz de var. 
Yüksek şiddetli maçtan çıktık. Yorgunluk ölçümleri, onları yaptık. Sakatlanma riskleri, sürelere baktık. Bunu kullandık. Mutluyuz. 
Açık kanalda maç ama taraftarımız buradaydı. Onlara teşekkür ediyorum. Armağan ediyoruz. Biz Trabzonspor’un olduğu yerde yarış hedef vardır. Yarın Antrenman var, dinleneceğiz, hafta sonu müsabakasına hazırlanacağız”
Avcı’dan Fenerbahçe sözleri

“Hedefi olan takımlar. Büyük takımlar. Öncesinde de müsabaka yaptılar. bu oyacağımız ne ilk ne son. Umarım seyir zevki güzel maç olur. keyifli, eğlenerek, dinlenerek hazırlanacağız. Hafta sonu hem taktiksel, hem de zihinsel olarak hazırlanacağız”

61saat

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!