beylikduzu escort

Aykut Kocaman Onları Bırakmıyor

Fenerbahçe’nin hocası, pek çok kulübün radarında olan Kjaer ve Skrtel’in takımda tutulmasını istedi. Aykut Kocaman’ın yönetime, “Astronomik teklif gelmediği müddetçe ikisini de tutalım. Savunmaya transfer düşünmek zorunda kalmayalım” dediği öğrenildi.

Süper Lig’in en iyi savunma ikilisi tartışmasız ki Fenerbahçe’de… Simon Kjaer ve Martin Skrtel’in performansı taraftarlara yeni sezon öncesi güven verirken, teknik direktör Aykut Kocaman da bu ikilinin bozulmasını istemiyor. Özellikle Kjaer’e Milan, Monaco ve Liverpool başta olmak üzere pek çok Avrupa kulübünden teklif gelirken, Skrtel’le de Swansea City yakından ilgileniyor.

Yönetimle sürekli transfer görüşmeleri yapan Kocaman, Skrtel ve Kjaer konusunda da kesin kararını verdi. Başarılı teknik adamın, “Astronomik teklif gelmediği müddetçe ikisini de tutalım. Takımda değişim yaşanırken, bir de savunmaya transfer düşünmek zorunda kalmayalım” dediği öğrenildi. Skrtel’le ilgili yönetimin endişesi yok. Ancak Kjaer’in piyasası her geçen gün biraz daha artıyor.

Milan çok ısrarcı

İtalyan basını Milan’ın 13 milyon Euro’yu gözden çıkartığını iddia ederken, Fenerbahçe’ye ulaşmış resmi bir teklif bulunmuyor. Her şeye rağmen Başkan Aziz Yıldırım’ın, Kocaman’ın isteğini yerine getireceği ve Kjaer-Skrtel ikilisini takımda tutacağı ifade edildi.

(Fanatik)

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap