beylikduzu escort

supertotobet betist

Belhanda: ‘Birbirimizin adını bilmiyoruz’

Galatasaray’ın yeni transferi Younes Belhanda, Hertha berlin yenilgisi sonrasında Sarı-Kırmızılı taraftarlara umut verdi. henüz yeni bir takım olduklarını söyleyen yıldız oyuncu, takımın zamana ihtiyacı olduğunu ifade etti.

Galatasaray’ın Avusturya kampının son gününde Hertha Berlin’e 2-1 mağlup olması eleştirilerin de artmasına neden oldu. Avrupa kulvarında elenen sarı-kırmızılıların futbolcu beğenilmezken, erken başlayan tenkitler yeni transfer Younes Belhanda’yı da şaşırttı.

Hertha Berlin maçı sonrasında konuşan Faslı futbolcu, “Takım çok yeni… Daha bir çoğumuz birbirinin ismini bile bilmiyor. Ağustosun başındayız. Bu nedenle birbirimize alışmamız zaman alacak. Aramıza yeni katılan futbolcular da var” diye konuştu. Belhanda 10 numaranın üzerinde baskı yaratıp yaratmadığıyla ilgili olarak ise “Üzerimde hissettiğim bir baskı var. 10 numarayı giydiğimin ve benden beklentilerin farkındayım. Kimse endişe etmesin. Gerçek Belhanda bu değil. Lig başlasın herkese gerçek Belhanda’yı göstereceğim” ifadelerini kullandı.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap