beylikduzu escort

Beşiktaş’tan Barcelona Harekatı !

Thomas Vermaelen’in yanında Arda Turan’ı da almak isteyen Beşiktaş’ın Kees Vos aracılığıyla yaptığı teklife olumlu cevap geldi… ilk etapta siyah-beyazlı ekip Vermaelen ve Arda’yı 4.3 milyon euro gibi “akıllara zarar” bir rakamla getirme şansını yakaladı. Vos’la Vermaelen ve Arda için görüşen Barcelona’nın üç sportif direktöründen birisi Robert, sunulan Şampiyonlar Ligi bonusları ile Beşiktaş’ın teklifine “evet” dedi.

Şenol Güneş, Arda Turan’ı aradı

Beşiktaş’ın bundan sonraki ilk hamlesi Arda Turan’ı ikna etmek olacak… son hamlesi ise Barcelona’ya resmi teklifi sunmak olacak. Arda’nın iknası konusunda Gökhan Gönül ve Caner Erkin’le baskı kuran siyah-beyazlılarda asıl hamleyi ise Şenol Güneş yaptı. Beşiktaş teknik direktörü Güneş’in Arda’yı arayarak, “gel de Avrupa Kupası kazanalım” diyerek önemli bir hamle yaptı.

Arda’nın yolunu açan süreç, Milli takım krizi ile başladı

Arda’nın ilk hedefi ise Barcelona’da kalmak… Barça’da kalamazsa Arsenal veya Inter kalibresinde bir takıma gitmek. Çin’e gitmeyi ise aklından bile geçirmiyor.

Türkiye’ye dönmek ise Arda için son ihtimal. O ihtimaller arasında ilk seçenek ise her zaman dediği gibi Galatasaray. Fakat milli takımda yaşadığı kriz sürecinde Galatasaray camiasının kendisini yalnız bırakması Arda’yı çok kırmış durumda.

Arda, 12 Temmuz’daki kamp için hazırlanıyor

Bu arada El Mundo Deportivo gazetesi de Arda Turan’ın Barcelona’da kalmak için şartları zorladığını yazdı… Türkiye’ye dönmeyi düşünürse bile bu takımın Galatasaray olacağının altını çizdi. Arda’nın aksi bir bilgi almadığı için Barça’nın 12 Temmuz’da başlayacak ABD kampında yerini alacağını iddia etti.

Fotospor

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap