beylikduzu escort

supertotobet betist

BİR ZAFER DAHA

Turkish Airlines EuroLeague playoff’ları ikinci maçında Real Madrid’e konuk olan Darüşşafaka Doğuş sahadan 80-84 galip ayrıldı ve seriyi 1-1 yaptı!

Maça Darüşşafaka Doğuş iyi başlayan taraftı. Üst üste gelen iki üçlükle 2-6 öne fırlayan Daçka, ilk dört dakikayı da 10-12 önde geçti. İlk beş dakika sonunda ise skor 12-12’e geldi. Daçka’da maça Clyburn iyi başlarken Real’de Jeffery Taylor maç başında etkili olan isimdi. İlk çeyrekte son üç dakikaya 17-19 önde girerken ev sahibi ekipte Jonas Maciulis üst üste bulduğu beş sayıyla bu bölümde fark yaratan isim oldu. Çeyrekte son bir dakikaya 19-21 önde giren temsilcimiz Darüşşafaka Doğuş bu çeyreği 19-22 önde kapamayı başardı.

İkinci çeyreğin ilk iki dakikasında iki takım da skor üretemezken ilk basket Ante Zizic’le Daçka’dan geldi (19-24). Ante Zizic bu çeyrekte pota altında çok etkili bir oyun ortaya koyarken son beş dakikaya da Daçka 25-33 önde giren taraftı. Zizic’in yanına Wanamaker’ın da katılmasıyla Daçka oyunun iki tarafında da oldukça etkili olduğu bu bölümü 28-37 önde geçti. Ancak Othello Hunter’ın önderliğinde Real Madrid geri döndü ve son iki dakikaya girilirken skor 34-37’ye geldi. Son bir dakikayı da daha iyi oynayan temsilcimiz soyunma odasına 38-44 önde gitti.

Üçüncü çeyrek başına Real Madrid daha iyi başlayan taraftı. İlk bir buçuk dakika 46-47 Daçka üstünlüğüyle geçilirken Sergio Llull maça yavaş yavaş ısınmaya başladığının sinyallerini vermeye başladı. Llull üst üste bulduğu üç üçlükle Real Madrid’i 52-47 öne taşıdı. Llull’den sonra Trey Thompkins’ten de gelen üçlük Real Madrid adına üçlük bombardımanını devam ettirdi ve Real bu çeyrekte ilk 5 dakika geçilirken skoru 58-51 yaptı. Sergio Llull bu çeyrekteki beşinci üçlüğünü sokarken ona Wanamaker karşılık verdi ancak Real skorda önde kalmaya devam etti (66-61). Son iki dakikaya 66-63’lük skorla girildi. Son çeyreğe Real Madrid 68-66 önde girdi.

Son çeyreğe Wanamaker ve Wilbekin’den gelen 4 sayıyla başlayan Daçka ilk iki dakika içinde 68-70 öne fırladı. Real Madrid ilk üç dakikada hiç sayı üretemezken Daçka’nın savunma direnci çok yükseldi. Son 6.12’ye girilirken Sergio Llull skoru 72’de eşitledi. Son beş dakikaya girilirken iki takım da faul haklarını doldurdu ve skor 72’de kitlendi. Uzun sürenin ardından Ante Zizic’ten gelen basketle maçta bitime 3.45 kala Daçka yeniden öne geçti (72-74). Gustavo Ayon serbest atış çizgisinden skoru yeniden 74’te eşitledi. Ante Zizic ve Wanamaker’dan gelen basketler temsilcimizi son iki buçuk dakikaya girilirken 74-78 öne geçirdi. Ayon ile bir kez daha skor 78’de eşitlendi ve son bir dakikaya bu skorla girildi. Wilbekin son 48 saniyeye girilirken temsilcimizi bir kez daha öne geçirdi (78-80). Son 48 saniyede savunma ribauntlarını alamasa da Darüşşafaka Doğuş, Real Madrid’i iyi savunarak galibiyeti aldı.

eurohoops

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap