featured

Bitget Kripto Para Borsası, Galatasaray Spor Kulübü ile Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Dijital varlık ekonomisindeki artış, ana akım izleyiciler arasındaki varlıklarını daha da yükseltmek için spor sponsorluklarına dönüşen kripto borsalarının etkilerini artırdı. Karşılıklı fayda sağlayan ilişki, kripto borsalarının tanınmış spor takımlarından marka bilinirliği oluşturmak için yararlanmasına ve sporseverler ile kripto meraklılarının gelişen kripto akımı hakkında bilgi edinmelerine olanak tanıyor.

Basın toplantısında konuşan Galatasaray Sportif A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Kırmızı; “Kulübümüz için sponsorluklar sadece futbol ve basketbolda değil tüm branşların sürdürülebilir başarıları için büyük önem taşıyor. Sponsorluklar karşılıklı bir fayda sağlama modelidir. Kulübümüz bu sayede ilgili branşlara mali kaynak sağlarken, sponsor şirketler de dünya üzerinde yüz milyonlarca taraftarı olan bir dünya markası ile satışlarını arttırmak yönünde bir fayda yaratıyor. Bu vesilesiyle, Bitget şirketine bu dönemde Galatasaray’ın futbol ve basketbol takımlarına verdiği destekten ötürü teşekkür ediyorum.”

Bitget Bölgesel İş Geliştirme Başkanı Muhammed Tasasız ise; Öncelikle böyle büyük bir anlaşmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bitget olarak Türkiye’de çok büyük atılımlar yapmak için her zaman hazır bulunuyoruz. Bunun en önemli adımlarından birisini de Türkiye’nin en büyük spor kulüplerinden biri olan Galatasaray ile gerçekleştirdiğimiz anlaşma ile attık. Türkiye’de gelişmekte olan ve ilginin çok büyük olduğu bir kripto alanı mevcut. Bitget Türkiye ekibi olarak, kripto sektörünün geliştirilmesi adına yapılması gereken her türlü adımı atmaya hazırız.”

Bitget CMO’su Yvonne Tee; “Bugün bu mükemmel ortaklığın bir parçası olduğumuz için çok heyecanlıyım. Dünyadaki en hızlı büyüyen kripto borsalarından biriyiz. Bitget artık Türkiye’de olduğu için çok mutluyum. Bu piyasada muazzam bir kripto potansiyeli görüyoruz ve gerçekten inandığımız şeyi paylaşmaktan çok büyük bir sevinç duyuyoruz. Herkes kripto hakkında bilgi sahibi olmayı hak ediyor. Burası herkesin kripto ile etkileşime girmesine yardımcı olacak yenilikler getirdiğimiz bir yer. Bitget’te tüm karmaşıklıkları ortadan kaldırıp işlem yapmayı her zamankinden daha kolay hale getirerek sizler için basitleştiriyoruz. Biz insanların kriptoyu daha iyi anlamalarını ve kriptoyu benimseyecekleri zamanın geldiğini bilmelerine yardımcı olmak istiyoruz. Kriptoyu öğrenmenin en iyi zamanı da tam şu an. Son olarak bu vesileyle Galatasaray ve Capital Sports Media’ya bunun gerçekleşmesi adına sarf ettikleri büyük çaba için teşekkür ediyorum.”

Capital Sports Media’nın aracılığıyla Galatasaray ile yapılan anlaşma, Bitget’in 120 yılı aşkın bir geçmişe sahip bir İtalyan futbol devi olan Juventus’un yanı sıra espor takımları Professional Gamers League (PGL) ve Team Spirit’le olan iş birliklerini takip ediyor. 2011’de Natus Vincere’den bu yana uluslararası şampiyonlar olurken, 18 milyon ABD doları ile espor tarihindeki en büyük ödül havuzunu güvence altına aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!