beylikduzu escort

supertotobet betist

Cenk Ergün’ün Portekiz seyahatinin sırrı ortaya çıktı

Galatasaray sportif direktörünün Lizbon seyahatinde görüştüğü Josue’nin menajeri Carlos Gonçalves ile bazı isimleri masaya yatırdığı bildirildi. Josue’nin bonservisi için Porto’ya 500 bin euro vermeye hazır olduklarını belirten Ergün, Porto’nun Vasco Da Gama’ya kiraladığı Kelvin, Sporting’in Stuttgart’a kiraladığı Carlos Mane ve yine Sporting’in K’Slautern’e kiraladığı Ewerton isimleri üzerinde görüşmeler yaptı.

Gonçalves, Mane’nin geçirdiği diz operasyonu sonrasında sahalara en iyi dönüş tarihinin Ekim ayı olduğunu anlattı. Ama bu oyuncuya güvendiğini yaşının daha 23 olduğunu Bruma’dan daha yetenekli olduğundan bahsetti.

Kelvin için daha önce Fenerbahçe ile de görüştüğünü ama bu oyuncunun beklenen patlamayı yapamadığını scout ekibinin verdiği referansa saygı duyduğunu ama tavsiye etmediğini anlattı.

K’Slautern’in Bundesliga’ya çıkmayı başaramadığı için Ewerton’ın Sporting’e döneceğini Galatasaray’ın aradığı ideal sol stoper olabileceğini çok uygun şartlarda transferi bitirebileceklerini anlattı.

Fotospor

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap