featured

COLUMBIA OUTDOOR CLUB İLE KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

 

COLUMBIA OUTDOOR CLUB İLE KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

 

Doğayla beraber değişiyor ve dönüşüyoruz fikriyle yola çıkan Columbia Outdoor Club, uzman eğitmenler önderliğinde takipçilerini her ay doğada yepyeni rotalar ile buluşturuyor ve şehrin stresinden uzak, doğadaki saklı maceraları keşfetmeye davet ediyor.

 

Columbia Outdoor Club maceraya başladığı günden bu yana doğa tutkunları ile pek çok rotada keşif yaptı:

Belgrad Ormanı’nda mantar topladı, Hacılı Şelalesi keşfi ile doğa yürüyüşü yaptı, Büyükada’da keşfetmeyi seven başka bir ekip ile dolunay ışığında patikada yürüdü. Sapanca’da doğa yürüyüşleri gerçekleştirdi.

Doğanın zorlu koşullarına hazırlık yapmak isteyenler ile Beykoz’da halat bağlama, barınak yapımı ve ateş yakma eğitimleri gerçekleştirdi. Deniz tutkunları ile İstanbul Boğazı’nda yelken ve kano eğitimleri gerçekleştirdi, balık tuttu.

 

Günün sonunda mükemmel bir anıya dönüşen bu özel rotalar, eğitmenler tarafından kondisyonu yüksek ve düşük katılımcıları ortak bir noktada buluşturacak şekilde planlanıyor.

 

Yeni deneyimler ile ufkunu genişletmek için bu ekibe dahil olabilirsin.

 

“Doğada vakit geçirmeyi seviyorum ve Columbia Outdoor Club etkinliklerindeki maceracılardan bir de ben olmak istiyorum.” diyorsan, yapman gereken çok basit!

Instagram’da columbiaoutdoorclub hesabını takip ederek gelecek etkinliklerden haberdar olabilir hatta etkinlik önerilerin için yorum yazabilirsin.

Keşfederken dinlenmek, dinlenirken eğlenmek için; zorlu soğuk hava koşullarını veya güneşin yakıcı etkilerini doğru kıyafet ve ekipmanlar ile etkisiz hale getir ve heyecanlı yolculuğa başla!

 

 

Columbia’nın üstün teknolojili ürünleri ile yolculuk konforunu artırabilir soluksuz maceraların üstesinden kolaylıkla gelebilirsin.

Açık hava sevenler ile doğanın sırrını adım adım çözmek için ipuçlarını takip et ve yepyeni deneyimler için bize katıl!

 

 

Rota boyunca tüm maceralarında konfor sağlayacak üstün teknolojili ürünleri keşfetmek için www.columbia.com.tr ve Columbia Mağazalarına göz atabilirsin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!