24 Saat Futbol

Discovery’den Tokyo 2020 açıklaması

Discovery’den Tokyo 2020 açıklaması
Hit: 108
25 Mart 2020 - 12:23

iscovery’nin, Uluslararası Olimpiyat Komitesi ve Tokyo 2020 Organizasyon Komitesi’nin ortaklaşa aldığı erteleme kararı hakkındaki resmi açıklamasıdır:

Seyircilerin, sporcuların ve organizasyonda yer alan bütün emekçilerin sağlığının korunması adına, Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nin Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nı 2021 yılına erteleme kararını destekliyoruz. Eurosport TV kanalları ve dijital platformlarından Olimpiyat Oyunları’nın yayını ile ilgili yapmış olduğumuz planlamalar ve çalışmalar, önümüzdeki seneye ertelenmiştir. Bu süre zarfında siz değerli izleyicilerimiz ve iş ortaklarımız sunmuş olduğumuz hizmetleri ve ürünleri geliştirmeye devam edeceğiz.

Discovery Hakkında

Dünya’nın en büyük medya gruplarından biri olan Discovery bünyesinde; TLC, DMAX gibi ulusal yayın yapan kanalları ve Discovery Channel, Science Channel, Animal Planet, Investigation Discovery ve Eurosport 1-2 gibi dijital platform kanallarını barındırmaktadır. Hem yerel hem global zengin bir program içeriğine sahip olan Discovery, kitleleri peşinden sürükleyen spor müsabakaları ile milyonlarca kişiye ulaşmaktadır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

mersin escort