featured

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ŞAMPİYONAYA GALİBİYETLE BAŞLADI.

ÜNİVERSİTELER VOLEYBOL BAYANLAR –ERKEKLER MAÇI

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ- ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ: 3-1
SALON: Acıbadem Üniversitesi
SETLER: 20-25, 25-13, 25-21, 25-23
SÜRE: 98 Dak. ( 25-20- 26- 27 )
DOĞUŞ ÜNİVERSİTESi: Özkan Sarak, Oktay Mete, Berat Özaydın, Ertan Türker, Mehmet Ortacebin, Umut Karalafcı, Deniz Can Eroğlu (L), Ahmet Ali Kaya (L), , Emir Karademir Can Günaltay, Berkay Turunç, Can Karabine, Tufan Umut Durmaz,
Yönetici: Ulaş Saydam, Antrenör: Barış Sümen, Yar. Antrenör: Cem Yılgın, Masör: Mustafa Tuna.
ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ: Ahmet Develioğlu, Eren Öztürk, Bertay Demirtaş, Amir Gharami, Abdulkadir Anayurt, Hayri Eren Yılmaz, Hakan Sevim (L), Burak Kanık (L), Hayri Eren Yılmaz, Eren Semiz, Görkem Kapıcıoğlu, Muhammet Alper Geçili, Burak Melek, Burak Yakut, İsmail Ateş, Ahmet Onur Ula, Antrenör: Selçuk Marangoz.

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ ŞAMPİYONAYA GALİBİYETLE BAŞLADI!
İstanbul Üniversiteler 1. Lig ve 2. Lig Bayan ve Erkekler Voleybol Şampiyonası maçları dün yapılan karşılaşmalarla başladı. Acıbadem Üniversitesi Salonu’nda yapılan 2. Lig C Grup karşılaşmasında Doğuş Üniversitesi Erkek Voleybol Takımı ev sahibi Acıbadem Üniversitesi’ni zorlu bir mücadele sonrası 3-1 mağlup etti. Şampiyonaya galibiyetle başlamanın büyük sevincini yaşadı.

İLK SETİ EV SAHİBİ ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ ALDI!
Maça iyi başlayan Acıbadem Üniversitesi ilk seti almasına rağmen sonunu getiremeyince sahadan galibiyet ile ayrılan Doğuş Üniversitesi oldu. İlk sette manşet ve servis hataları yapan Doğuş Üniversitesi ilk seti 25-20 kaybetti.

İKİNCİ SETİ DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ FARKLI KAZANDI!
İlk seti 5 sayılık farkla kaybeden Doğuş Üniversitesi ikinci sete hızlı başladı. Etkili servislerle rakibin manşetini bozdu. Yerinde bloklarla rakibin hücumlarını kesti. Kaptan Oktay Mete ve Ertan Türker ile Özkan Sarak’ın servis ve smaçlarıyla seti 25-13 gibi farklı skorla kazandı. Set skorunda da 1-1 beraberliği sağladı.

DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ 3. SETİ ALIP ÖNE GEÇTİ!
Beraberliği sağlayan Doğuş Üniversitesi karşısında ev sahibi Acıbadem Üniversitesi salonu dolduran taraftarlarının desteğiyle 3. Seti alıp öne geçmek için bütün güçlerini ortaya koyduysa da buna Doğuş Üniversitesi sporcuları izin vermedi. Üçüncü seti de 25-21 aldı. Set skorunda da 2-1 öne geçti.

DÖRDÜNCÜ SETİ DE ALAN DOĞUŞ MAÇI DA KAZANDI!
Maçın 4. Setine de iyi başlayan Doğuş Üniversitesi üst, üste aldığı sayılarla skoru 5-2 lehine çevirdi. Acıbadem 5-5’de beraberliği sağladı. Sonraki süreler karşılıklı alınan sayı ve beraberliklerle 23-23’e kadar sürdü. Son iki sayıyı da alan Doğuş Üniversitesi sahadan 3-1 ayrıldı. İlk maçı almanın büyük sevincini de yaşadılar.

BOĞAZİÇİ VE KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ DE MAÇLARINI KAZANDI!
Günün diğer karşılaşmalarında 1. Lig Erkekler C Grubu karşılaşmasında Boğaziçi Üniversitesi Kültür Üniversitesi’ni 3-0 mağlup etti. 1. Lig C Grubu Bayanlarda da Kültür Üniversitesi Haliç Üniversitesi’ni büyük çekişme sonrası 3-2 mağlup etti.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!