featured

Dünya Kadınlar Günü, beIN SPORTS’ta Coşkuyla Kutlanacak

Tüm dünyada 1910 yılından bu yana kutlanan 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nün coşkusu, Türkiye’nin en büyük dijital platformu olan beIN gün boyu yaşanacak. “Bir gün değil, her gün 8 Mart” yaklaşımını ekranlarına yansıtan beIN SPORTS, sporda kadınların önde gelen destekçisi konumunda yer alıyor. Bu yaklaşımının bir parçası olarak da toplumlara ilham, geleceğe yön veren kadınların; iş, sanat ve spor dünyasındaki temsilcilerinin 8 Mart’taki ortak buluşma noktası, beIN SPORTS 1 ve beIN SPORTS HABER ekranları olacak.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kadınlarımızın; gerek iş gerekse sosyal yaşamlarında emekleriyle gelecek nesillere iyi bir dünya bırakma, etrafını aydınlatma, geleceği şekillendirme çabaları beIN SPORTS ekranlarında seyircilerle buluşacak.

beIN SPORTS 1 ve beIN SPORTS HABER ekranlarında “Spordaki Kadınlar” programı ile bu özel güne start verilecek. Kadın sunucu ve yorumcular eşliğinde beIN SPORTS HABER’de yayınlanacak öğle bülteni, canlı yayın bağlantıları ile bu özel günün heyecanına izleyicileri ortak edecek. Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı oyuncuları, Galatasaray Kadın Futbol Takımı oyuncuları, Fenerbahçe Yönetim Kurulu üyeleri, Galatasaray Yönetim Kurulu üyeleri, TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert, milli sporcularımız Eda Erdem Dündar, Ayşe Begüm Onbaşı, Çağla Kubat, Buse Naz Çakıroğlu ve Simge Aköz beIN SPORTS HABER ekranlarında konuk olarak yer alacak.

Kadın futbolunun önemli temsilcileri Süper Lig’i yorumlayacak

Kadın futbolunun önemli temsilcileri, değerli yorumlarıyla beIN SPORTS ekranlarında olacak. Süper Lig; Burcu Kapu’nun sunumu, Teknik Direktör Özgür Gözüaçık ve Fatih Karagümrük Futbol Takımı Teknik Direktörü Bahar Özgüvenç’in yorumlarıyla “Final” programında masaya yatırılacak.

Ayrıca gün boyunca futbol camiasından gelen özel mesaj ve içeriklerin de yayınlanacağı 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nün coşkusu, tüm heyecanıyla beIN SPORTS 1 ve beIN SPORTS HABER’de yaşanacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!