featured

DÜNYA ŞAMPİYONU VERSTAPPEN’A PUMA’DAN ALTIN YARIŞ AYAKKABISI

Global spor markası PUMA, Max Verstappen’in Formula 1 Dünya Şampiyonluğunu altın renkli çok özel bir yarış ayakkabısı ile kutluyor. Red Bull Racing Honda takımı için yarışan Max, yarış ayakkabısını Abu Dhabi’de gerçekleştirdiği test sürüşleri sırasında giyiyor.

PUMA Motor Sporları Direktörü Thomas Josnik şu açıklamalarda bulundu: “Max Verstappen ve Lewis Hamilton arasında oldukça heyecan verici bir sezon finaline şahit olduk. Her iki PUMA sporcusunun da Şampiyonluk için mücadele edişini görmek büyük bir onurdu. Max ve tüm ekibini Formula 1 Dünya Şampiyonluğu unvanını kazandığı için tebrik ediyoruz. Lewis’in tüm sezon boyunca gösterdiği performansı da vurgulamak isteriz. 2021, spor adına inanılmaz bir yıldı.”

PUMA, Max Verstappen’in ilk Formula 1 Dünya Şampiyonluğu unvanını, yarışlar sırasında giydiği ayakkabının çok özel bir versiyonu ile kutluyor. Bu yeni Speedcat Pro modeli, altın rengi ile dikkat çekiyor. Red Bull Racing Honda’nın yıldız sporcusu, ayakkabıyı 14 Aralık Salı günü Abu Dhabi’deki test sürüşü sırasında teslim aldı: “Yarışın son turuna dek oldukça yoğun bir mücadele oldu. Şu an Formula 1 Dünya Şampiyonu olmak harika bir duygu. Bu çok büyük bir ekip çalışmasıydı. 2016’da Red Bull Racing Honda’ya katıldığımdan ilk günden beri beni desteklediği ve en iyi yarış ekipmanlarını sağladığı için PUMA’ya çok teşekkür ederim.”

PUMA, 2010’dan beri Red Bull Racing Honda takımının resmi tedarikçisi. İşbirliğinin başlamasından bu yana; 2010 ve 2013 yılları arasında Sebastian Vettel’in arka arkaya dört şampiyonluğunun ardından Max Verstappen, PUMA ekipmanları ile beşinci şampiyonluğu yuvaya geri getiriyor. PUMA ailesi, Max ve tüm Red Bull Racing Honda takımını bu olağanüstü başarı için tebrik ediyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!