beylikduzu escort

supertotobet betist

Efes Trabzon’u Farklı Geçti

Karşılaşma son derece yüksek tempoda başladı. 11-3’lük Anadolu Efes serisine cevap veren isim üst üste 8 sayıyla Caleb Green oldu. teleizyon molasına 13-11 Efes önde girerken Green mola dönüşü 10. sayısını da üretti. Çeyreğin sonunu iyi oynayan taraf Anadolu Efes olurken ilk çeyrek 22-16 Efes lehineydi.
İkinci çeyreğe hızlı başlayan Trabzonspor 2.5 dakikada 7-3’lük seri yakaladı. Granger ve Heurtel ile etkili olan Anadolu Efes üst üste isabetlerle farkı korudu. Heurtel çok kısa bir sürede çift hanelere çıkarken ilk devreyi Anadolu Efes 42-37 önde tamamladı.
İkinci devreye 10-2 seriyle başlayan Anadolu Efes farkı çift hanalere çıkardı. Gutierrez direnmeye çalışsa da Cedi Osman tek bşaına 8-0’lık seri yakalayınca fark 16 sayıya kadar çıktı. Bu bölümde Anadolu Efes Caleb Green’i müthiş durdurdu. Trabzon biraz dirense de bu sefer Heurtel önderliğinde 6-0’lık seri geldi. Son çeyreğe Anadolu Efes 69-52 önde girdi.
Son çeyreğe üst üste serbest atışlarla balayan Efes’e ilk yarının yıldızı Caleb Green cevap verdi. Hardy ile de sayılar bulan Trabzonspor 4. dakikada arkı 14 sayıya indirdi. Derrick Brown ve Brandon Paul’un üst üste üçlükleri farkı 20 sayıya çıkardı. Dış atışlara devam eden Anadolu Efes Maxim’in üçlüğü ile 3 dakika kala farkı 25 sayıya çıkardı. Kalan sürede takımlar sadece sonucu belirledi. Karşılaşmadan Anadolu Efes 100-77 galip ayrıldı.
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap