beylikduzu escort

supertotobet betist

Es-Es’de en kritik hafta

Eskişehirspor’da puan silme cezalarının kaldırılabilmesi için en yoğun çabanın verileceği kader haftasına giriliyor. Özellikle 4 oyuncunun dosyasının sıkıntılı olduğu belirtiliyor..
Yeni sezon öncesi transfer yasağı olduğu için kalan oyuncular ile sözleşmesi biten futbolcular ile anlaşarak yoluna devam edecek olan Eskişehirspor’da puan silme cezalarını kaldırmak için de çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

4 OYUNCU SORUN

Daha önceki yıllarda Eskişehirspor forması giyen Ukrayna’lı Vladyslav Kulach, Şilili Sebastian Pinto, Fildişili kanat oyuncusu İbrahim Sissoko ve Kamerunlu futbolcu Henri Bienvenu FIFA’ya başvurmuş ve haklı bulunmuştu.

BAŞKAN -15 DEMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Eskişehirspor başkanı Sinan Özeçoğlu puan silmenin -15’lerde olduğunu belirtmişti. Bu konuda yoğun bir şekilde çalışan kulüp avukatları özellikle önümüzdeki hafta içinde bazı sıkıntılı dosyaları çözmesi bekleniyor.

KARAR 31 AĞUSTOS’DA

12 Ağustos’da lige başlayacak olan Eskişehirspor’a ne kadar puan silme cezasının geleceği ise 31 Ağustos’daki toplantı da belirlenecek.
Bu tarihe kadar kulüp avukatlarının FIFA’daki ceza çıkan 10 dosyanın yanı sıra ,Uyuşmazlık Çözüm Kurulu (UÇK)’ya gitmiş 35-ile 40 arasındaki dosyayı sonlandırmak için mücadele edecek.

BAŞKAN SİNAN ÖZEÇOĞLU UĞRAŞIYOR

En az puan silme ile lige başmak isteyen Eskişehirspor’da özellikle başkan Sinan Özeçoğlu büyük çaba içinde çalışmalarını sürdürüyor. Eski borçları yüzünde açılan dosyaları kapatmak izin gecesine gündüzüne katan Özeçoğlu hemen hemen her gün avukatlar ile de bir araya geliyor.

(Eskişehir Anadolu Gazetesi)

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap