beylikduzu escort

Eski Aslan’dan Salvolar

Galatasaray’ın eski yıldızı Emmanuel Eboue, Radyospor’da yayınlanan Transfer Gündemi programında Salim Manav’a konuştu. Eboue, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Galatasaray’a çok saygım var”

“Öncelikle Radyospor’a teşekkür etmek istiyorum bana zaman ayırdığınız için. Benim bir evim hala Türkiye ve ülkeyi çok seviyorum. Galatasaray benim hala çok sevdiğim bir takım. Öncesinde Belçika’da oynadım ve Arsenal formaları giymiştim. Galatasaray benim 3. kulübümdü ve benim için hala çok özel. Benim Galatasaray’daki son sezonumda çok sorrun vardı ama ben kimseyle konuşmadım çünkü Galatasaray’a çok saygım var. Ben ve birkaç oyuncu daha Mancini ve Prandelli dönemi de önemli sıkıntılar yaşadık ama bunlar bende kalacak.”

“Galatasaray’daki son sezonumda…”

“Ben hala Galatasaray’ı yakından takip ediyorum. Takım kaybettiğinde hala üzülüyorum. Oradaki herkesi çok seviyorum. Benim hala önemli bir parçam. Dürüst olmak zorundayım. Galatasaray’daki son sezonumda neden oynamadığımı ne ben biliyorum ne de taraftarlar biliyor. Hiçbir problem yoktu. Zor dönemlerimde benimle kimse ilgilenmedi ve ben nedenini bilmiyorum. Taraftarlar gerçekleri bilmeli. Bir pazar günü istanbul’da evimde oturuyordum. Gece yarısıydı. Pazartesi günü kampımız vardı ve ben de hazırlanıyordum. Kulüpten biri beni aradı gece yarısında ve bana dedi ki, Prandelli beni takımda istemiyormuş ama hiçbir sebep göstermediler.”

“Sneijder’e yapılanları da çok iyi anlayabiliyorum”

“Taraftarlar şunu bilmeli ki; Türkiye’de yabancı oyunculara yapılan tavırlar doğru değil. Biz yabancılar Türkiye’ye oynamak için geliyoruz. Bana yapılanlar yüzünden ben 2 sene futbol oynayamadım. Bunlar hiç doğru değil. Sneijder’e yapılanları da çok iyi anlayabiliyorum.

Fatih Terim’e her zaman saygım sürecek. Beni oğlu gibi gördü. Ben onun için Türkiye’ye gelmiştim ve onu hayatımın sonuna kadar unutmayacağım.

Türkiye’deki en iyi hoca diye bir şey söyleyemem. Hepsi gerçekten oyunculara bir şeyler katıyor. Hepsi gerçekten çok iyi isimler.”

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap