beylikduzu escort

supertotobet betist

”FAVORİ DEĞİLİZ”

 

* Zor bir seri geçirdik, ev sahibi avantajını kaybettik. Ancak böyle şeyler eşleşmelerde olabiliyor. Son maçta reaksiyon verip sahaya karakter koyduk. Bu takımla özel bir iş başarıp, kulübümüz için büyük başarı olan Final Four organizasyonuna katıldık.

* Yeni sistem çok iyiydi, herkesle oynamış olmaktan tüm oyuncular memnun. Çok rekabetçi bir sistem ve en iyiler play-offlara kaldı. Kimseden saklanman mümkün değil çünkü takımlar senin zayıf yönünü buluyor.

* Final Four’lar her zaman en özel anlardır, normal sezonda yaptıkların Final Four zamanının yanına bile yaklaşamaz. Normal sezonda lider olman hiçbir şeyi garantilemez, Final Four için play-offlarda en iyisini yapmalısınız.

* 2012’de de sezona iyi başlamamıştık ancak Final Four’a kadar gelmiştik (Sinan Erdem 2012). Bize kimsenin inanmadığını hatırlıyorum, ancak biz kendimize inandık ve güçlü durduk. Gerçekten çok özel bir andı, şimdi aynı salona geri dönüyoruz, mükemmel anılarla.

* CSKA normal sezonda bizi iki kere yendi. Final Four maçları ayrıdır, normal sezonla karşılaştırılamaz. Daha önce de söylediğim gibi, normal sezon maçları play-off hazırlığıdır. Bu maç mental olarak çok farklı olacak.

* Maçtan önce çok şey söyleyebilirsiniz ancak biz rakibin kim olduğunu çok önemsemiyoruz, sahada cevap vermeyi uygun görüyoruz. Sadece kendimizi fiziksel ve mental olarak en iyi şekilde hazırlamak istiyoruz. CSKA ile olan geçmişimizi unutup yeni bir mücadeleye hazır olmalıyız.

* Maçın ritmi Fenerbahçe – Real Madrid mücadelesinde en önemli faktör olacak. Fenerbahçe set oyununu tercih eden çok disiplinli ve çok iyi savunması olan bir takım. Madrid ise çok yetenekli ve hücum gücü çok yüksek bir takım. Her oyuncusu fark yaratabilir. İki farklı stile sahip takımın güzel mücadelesi olacak.

* Biz favori değiliz, bizden iki üç kat daha fazla bütçeye sahip takımlar var burada. Takım kimyası ile başarılar kazanan bir ekibiz. Kazanmak için neler yapmamız gerektiğini biliyoruz ve elimizden geleni yapacağız. (Eurohoops)

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap