beylikduzu escort

supertotobet betist

Fenerbahçe’de Orta Saha Tamam

Mehmet Ekici ile anlaşan Fenerbahçe’nin amacı orta sahaya bir takviye daha yapmak… oyunu öne oynayabilecek bir oyuncu daha arayan sarı-lacivertlilerde ismi ön plana çıkan isimse Oscar Trejo oldu. Toulouse ile sözleşmesi sezon sonunda bitecek Chocota lakaplı oyuncu için gelen raporlar ise yüzleri güldürdü.

Trejo’nun geniş bir teknik geçmişi var. Boca’da yetişen Arjantinli hücum oyuncusu dünyanın en iyi 10 numaralarını yetiştiren takımdan gelir. Top sürme ve oyuna el koyma özelliklerinin yanı sıra, sayısız driplingleri ile savunma oyuncuları için maçı korkunç bir hale getirir. Oyunu okurken, Trejo topları en iyi yere atması ve atağı geliştirmesi ile de dikkat çeker.

Hücum pozisyonunda oynamasına rağmen savunma çabası da takdir toplar. Topları ustaca kullanmak için tereddüt etmez. Onun zayıf noktası ise gol yollarındaki eksikliğidir.

8 numara Mehmet Ekici’nin

Mehmet Ekici ile anlaşılmasına rağmen F.Bahçe’ye son bir ayda farklı takımlarda formalar giyen farklı 10 numaraların yazılması kafaları karıştırdı… özellikle Oscar Trejo isminin gündeme gelmesi Ekici’nin transferinden vazgeçildiği iddialarının bile ortaya atılmasına neden oldu.

Bu iddiaların tamamen asılsız Ekici transferinde herhangi bir sıkıntının olmadığı bildirildi. Gelen bilgilere göre Advocaat’ın da Ekici’yi devre arasında 10 numara değil 8 numara olarak istediği bu yüzden son güne kadar diğer 10 numara transferleri üzerinde duruldu. Kocaman’ın da Ekici’yi 8 numara olarak kullanabileceği bildirildi.

Rodriguinho: Fenerbahçe’ye gitmemek doğru karardı

Devre arasında Fenerbahçe’nin kapısından dönen Rodriguinho’dan açıklama geldi. Brezilyalı oyuncu, ”Fenerbahçe’den teklif aldığım zaman Corinthianslı yöneticiler ile yollarımızı ayırmak için konuştum. Benim için en iyisini kalmam ve sözleşme yenilemem olduğunu düşündüler. Şimdi anlıyorum ki doğru bir karar vermişim. Kariyerimin zirvesindeyim” dedi.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap