beylikduzu escort

supertotobet betist

”Fenerbahçe’ye değil Beşiktaş’a git”

Beşiktaş gelecek sezon için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Siyah-Beyazlı yönetim, Fenerbahçe’nin de gündeminde olan Shakhtar Donetsk’li Taison için ezeli rakibiyle büyük bir mücadeleye girdi. 2 kulüp sözleşmesi Aralık sonunda bitecek olan Brezilyalı oyuncuyu almak için girişimlere başlarken sürpriz bir gelişme yaşandı. Zenit’i çalıştıran Shakhtar Donetsk’in eski teknik direktörü Mircea Lucescu, bir zamanlar öğrencisi olan Taison’la bir telefon görüşmesi yaptı. Rumen çalıştırıcı bu görüşmede Beşiktaş’tan övgüyle bahsetti.

BEŞİKTAŞ’TA KRAL BİLE OLURSUN

Lucescu’ nun Taison’a, “Senin tercihlerine karışmak istemem. Ancak Beşiktaş gibi bir kulüp sana teklifte bulunuyorsa hiç düşünmemelisin. Seni çok iyi tanıyorum ve neler yapacağını biliyorum. Beşiktaş’a gidersen asla pişman olmazsın. Senin futbol kimliğin Beşiktaş’ta oynamaya çok yatkın. Orada forma giyersen kral olursun” dediği öğrenildi. Bu gelişmenin ardından Brezilyalı yıldızın Beşiktaş’a çok sıcak baktığı ortaya çıktı.

KARTAL’A SICAK BAKIYOR SHAKHTAR

Donetsk’ten ayrılma planları yapan Taison’un Lucescu’nun sözlerinden sonra Beşiktaş’tan etkilendiği ortaya çıktı. Brezilyalı yıldızın Beşiktaş’ı yakından takip ettiği gelen bilgiler arasında.

Mynet Spor

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap