featured

Free Fire, iki yıl üst üste, Esports Awards 2021’de “Yılın Mobil Espor Oyunu” Seçildi

Free Fire bu kategoride; PUBG Mobile, Arena of Valor, Mobile Legends, Call of Duty: Mobile, Brawl Stars, Clash Royale ve League of Legends: Wild Rift oyunlarıyla birlikte aday gösterildi.

Garena Global Espor Müdürü Justin Lye yaptığı kabul konuşmasında, ekibin ödülü kazandığı için onur ve gurur duyduğunu belirterek ödülü Free Fire’ın küresel topluluğuna, oyuncularına, izleyicilerine ve ortaklarına adadı. Justin, takımın galibiyeti mümkün kılmak için ortaya koyduğu harika çabayı dile getirdi ve bu ödül kazanmanın onlara 2022’de daha da iyisini yapmak için motivasyon verdiğini söyledi.

Ekip ayrıca, ‘Yılın Espor Kişisi’ ödülünü kazanan Nobru da dahil olmak üzere diğer kazananları tebrik etti, etkinliği organize ettikleri için The Esports Awards’a ve ödüllerin bir parçası oldukları için Lexus, Verizon ve Coca-Cola’ya teşekkürlerini sundu.

Ödül, Free Fire’ın 2021’deki başarılarına dayanıyor. Free Fire Dünya Serisi 2021 Singapur için 5,4 milyondan fazla en yüksek eşzamanlı izleyiciye sahip olarak yeni bir küresel espor rekoru kırdı ve Google Play Store’da 1 milyar indirmeye ulaşan ilk mobil battle royale oyunu oldu.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!