beylikduzu escort

supertotobet betist

Galatasaray İçin Bomba İddia!

Olağanüstü bir seçim ihtimali nedeniyle iddialar havada uçuşurken başkanlık için en güçlü aday olarak sarı-kırmızılı kulübün tarihine adını yazdırmış Faruk Süren görülüyor.

Süren’in İnan Kıraç, Ünal Aysal başta camianın ileri gelenleriyle sürekli temas halinde olduğu belirtilirken ayrıca teknik direktörlük koltuğu için de Fatih Terim üzerinde durduğu ifade ediliyor.

Hatta Süren’in Terim’den yeniden Galatasaray’ın başına geçmesi için söz bile aldığı sızan haberler arasında. Süren’in bombaları bununla da sınırlı değil. Şampiyonlar Ligi şampiyonluğuna oynayacak bir kadro kurmak isteyen eski başkanın, Barcelona’da sürekli tartışılan Arda Turan’ı da kaptan olarak takıma kazandırmak istediği iddialar arasında…

Bununla birlikte Faruk Süren’in yönetimi de dev isimlerden oluşacak. Futbol şubesi, Abdurrahim Albayrak’a emanet edilecek. Futbol Federasyonu’nda görev yapan Ali Dürüst’e de teklif götürülecek.

ETLE TIRNAK GİBİLER
Süren’in Terim’le birlikte takımın başına gelmesi halinde Arda Turan’ı da Türkiye’ye getireceği ifade edilirken, Süren destekçileri, “Fatih hocayla, Arda bir araya gelmez” diyenlere ise, “Baba ile oğul arasında ayrılık olur mu, bugün kavga ederler, yarın barışırlar. Zaten çoktan barıştı” şeklinde yanıt veriyor.

Fotomaç

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap