beylikduzu escort

supertotobet betist

Gaziantepspor’da Kongre Heyecanı

TFF 1. Lig ekiplerinden Gaziantepspor’da yarın gerçekleşecek kongrede başkan adaylarından Mutlu Özpineci’nin listesinde yer alan eski asbaşkan Mehmet Kızıl, açıklamalarda bulundu.

“Kongreyi kazanacağız”

” Mutlu Özpineci düzgün bir ekiple yola çıkıyor. Ben bir önceki dönemde Gaziantepspor yönetiminde yer alıyordum. Mutlu Bey’in ricası ile listesine dahil oldum. Yarın gerçekleşecek kongreye yüksek katılım olacağına inanıyorum. Kongreden çıkacak sonuç için delegelerin kararı oldukça önemli. Benim düşüncem ise kongreden zaferle ayrılacağımız yönünde. Yarınki kongreyi biz kazanacağız diyorum.”

“Play-Off’a aykırı davrandılar”

“Ben futbolu hayatım boyunca hep siyasetin üzerinden tuttum. Spora siyasetin dahil olmasına karşıyım. Spor siyasetten her zaman üstündür. CHP Gaziantep İl Başkanlığından delegelere, diğer başkan adayı Hasan Şahin’i desteklemeleri yönünde gönderilen mesajları biliyorum. Bu olay futbol anlayışı adına etik değil. Play – off kurallırına aykırı bir davranış. Doğru bulmuyorum.

“Halkımızla el ele…”

” Ben kazanacağımıza inanıyorum. Tekrar yinelemekte fayda var. Yarın gerçekleşecek kongreyi kazandığımız takdirde Gaziantepspor’u eski günlerine kavuşturacağız. Bu takım Gaziantep halkı ile oluşmuş, onların desteği ile bunca zaman ayakta kalmıştır. Yeniden halkımızla birlikte ayağa kalkıp, yürüyeceğiz.”

Şampiyonluk adımları…

“Ligin ilk 3-4 haftası zorlanacağımızı biliyorum. Ama şunu da biliyorum ki biz sahaya Gaziantespor olarak çıktığımız zaman lige 1-0 önde başlamış olacağız. Sahada ayağa kalkacağız ve performansımızla play-off’u zorlayacağız. Şampiyonluk adımları atacağız.”

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap