featured

GLORIA ÖZALTIN CHAMPIONSHIP 2023 BAŞLIYOR

GLORIA ÖZALTIN CHAMPIONSHIP 2023

BAŞLIYOR

Gloria Özaltın Championship 2023 turnuvası Gloria Hotels & Resorts bünyesinde bulunan Türkiye’nin tek 45 delikli golf tesisi ünvanına ve Trackman Range uygulamasına sahip Gloria Golf Club sahalarında 01-08 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek. Gloria Hotels & Resorts’ün ev sahipliğinde dört farklı turnuvanın düzenleneceği Gloria Özaltın Championship’e bu yıl 9 ülkeden toplam 147 sporcu şampiyonluk için mücadele verecek.

 

Gloria Özaltın Championship golf sporuna gönül verenlere kapılarını açmaya hazırlanıyor. Bu yıl 01-08 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek turnuvada; Almanya, İngiltere, Bulgaristan,İtalya,İsveç,İsviçre,Rusya,Ukrayna ve Türkiye olmak üzere 9 ülkeden toplam 147 sporcu şampiyonluk için yarışacak.

Turizm yatırımlarının yanı sıra spora ve sporcuya verdiği desteğiyle bilinen Özaltın ailesi, Gloria Özaltın Championship’de Öznur Özdemir Özaltın anısına “Memorial Trophy” turnuvası, “Nurettin Özaltın Memorial Trophy” “Sebahat Özaltın” kadınlar ve “Nuri Özaltın Memorial Trophy” erkekler olmak üzere dört farklı turnuva ile golf severlere ev sahipliği yapacak.

 

SÜRPRİZLERLE DOLU BİR TURNUVA GOLF SEVERLERİ BEKLİYOR

01-08 Nisan tarihleri arasında Gloria Hotels & Resorts’da gerçekleşecek turnuva boyunca bireysel turnuvalar, golf sohbetleri ve sürpriz bir çok etkinlikte düzenlenecek. Golf severler, özel gala yemeği ve ödül töreniyle ile sona erecek turnuva boyunca Gloria Hotels & Resorts’ün huzurlu ve sakin ortamında doğayla iç içe keyifli bir hafta geçirecek.

TURNUVA PROGRAMI

 

02.04.2023 Öznur Özdemir Özaltın Memorial Trophy” Individual Tournament @ Old Course & Karşılama Yemeği
03.04.2023 Öznur Özdemir Özaltın Memorial Trophy” Individual Tournament @ New Course
04.04.2023 Nurettin Özaltın Memorial Trophy” Championship @ Old Course

05.04.2023 Serbest Gün – Golf @ 9 Hole-Verde Course
06.04.2023 Sebahat Özaltın” Ladies Tournament & ”Nuri Özaltın Memorial” Men Individual Tournament @ New Course
07.04.2023 ”Sebahat Özaltın” Ladies Tournament & ”Nuri Özaltın Memorial” Men Individual Tournament @ Old Course & Gala Yemeği + Ödül töreni

Gloria Hotels & Resorts Hakkında: İnşaat alanında kazandığı başarılarla yetinmeyen Özaltın Holding, Gloria Hotels & Resorts markası altında yer alan; Gloria Serenity Resort, Gloria Golf Resort, Gloria Verde Resort ve Gloria Sports Arena, Antalya Belek’te 2.122.000 metrekarelik alan içerisinde yaklaşık 2.000 çalışanıyla turizm sektöründe hizmet vermektedir. Özaltın Turizm Grubu, global ölçekte birçok farklı kategoride prestijli ödüle sahip 3 adet 5 yıldızlı oteli, toplamda 45 delikli üç adet golf sahası, spor kompleksi ve kongre merkezi ile ülkemizin ayrıcalıklı turizm gruplarının öncü markaları arasında yer almaktadır. Golf sporunun ülkemizdeki temsilcisi konumunda yer alan ve ünlü Fransız mimar Michel Gayon tarafından tasarlanan Gloria Golf Club, iki adet 18 delikli şampiyona sahası ve bir adet 9 delikli akademi sahasıyla bölgenin ve Türkiye’nin 45 deliğe sahip tek, Avrupa’nın ise ikinci büyüklükteki golf sahasıdır. Özaltın Holding’in ilk turizm yatırımı olan Gloria Golf Resort, 1997 yılında 190.000 m² alana kurularak 176’sı süit ve 46’sı villa olmak üzere 515 oda kapasitesiyle beş yıldızlı otel segmentinde hizmet vermektedir. 68.000 m²’lik alanda 124’ü süit, 21’i villadan oluşan toplam 293 oda kapasitesiyle 2001 yılında açılan Gloria Verde Resort, 2007 yılında 205.000 m² alan içerisinde 16’sı süit, 97’si villa olmak üzere toplam 367 oda kapasitesiyle hizmete giren Gloria Serenity Resort Özaltın Holding’in turizm alanında yaptığı diğer yatırımlardır. 2015 yılında faaliyete geçen Gloria Sports Arena ise, spor için oldukça elverişli bir iklime sahip Antalya-Belek’te, doğal güzelliklerle çevrili 105.000 m² alanda, 50’den fazla spor branşına yönelik açık hava, kapalı alan ve su sporları tesisleri, son teknoloji ile donatılmış Sporcu Sağlığı ve Performans Merkezi ve 100 odalı oteli ile üst seviyedeki elit sporculara, çeşitli spor disiplinlerinden takımlara ve kulüplere hizmet veren Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı spor tesisidir.

 

 

Ayrıntılı Bilgi İçin

Salt İletişim Grup

gloriahotels@saltiletisimgrup.com

 

 

 

 

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!