beylikduzu escort

Güntekin Onay’dan Flaş Galatasaray Açıklaması!

Ünlü yorumcu Güntekin Onay, NTV Spor’da Galatasaray’ın transfer politikasını sert bir dille eleştirdi. Çaprıcı açıklamalarda bulunan Onay, Beşiktaş’ın yıldızı Oğuzhan Özyakup ile ilgili de oldukça dikkat çekici ifadeler kullandı.

Galatasaray‘ın Younes Belhanda transferinin ardından Gomis ve Maicon‘u da yakın zamanda açıklaması bekliyor. Önümüzdeki hafta bu futbolcuların İstanbul’a gelmesi beklenirken, özellikle Belhanda transferine Güntekin Onay’dan sert tepki geldi.

Galatasaray’ın, Dinamo Kiev’den 8 milyon euro bedelle kadrosuna kattığı Younes Belhanda hakkında NTV Spor’da Güntekin Onay’dan olumsuz bir değerlendirme geldi.

İşte Güntekin Onay’ın o açıklamaları;

‘Belhanda verimli olur ama…’

Belhanda verimli bir transfer olur ancak elinde daha iyisi Sneijder var. Galatasaray keşke Belhanda’ya 8 milyon euro vereceğine onun yerine 3 tane verimli oyuncu alsaydı. Parayı bulup har vurup harman savunmak yerine ihtiyaç olan yerlere transfer yapılsaydı.

‘Galatasaray’ın yaptığı tam olarak…’

“Sol bekin, stoperin yok, elinde Sneijder varken neden gidip Belhanda’ya 8 milyon Euro verirsin. Evinde 4K TV var ama buzdolabın bozuk, çamaşır makinen bozuk. Sen gidip yeni bir TV mi alırsın? Galatasaray’ın yaptığı bu.”

“Bu piyasada ben Oğuzhan için 15 milyon Euro’yu az buluyorum. Porto’da olsaydı 50 milyon Euro’ya giderdi.”

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap