SON DAKİKA
Konya'dan Fikret Orman'a sert cevap
Eklenme Tarihi
01/11/2016 13:33
Fikret Orman 'ın Konya hakkında yaptığı açıklamalara Konya cephesinden sert cevap geldi. Atiker Konyaspor Futbol Şube Sorumlusu Ömer Korkmaz, Beşiktaş Kulübü Başkan Fikret Orman'ın "Konya'da futbolun izlenmesinin ve sevilmesinin en büyük sebeplerinden birisi Beşiktaş'tır." açıklaması için "Fikret Orman, Konyaspor'dan büyük ve eski biri değil." şeklinde konuştu.
Ömer Korkmaz, bir otelde düzenlenen basın toplantısında, Fikret Orman'ın bir televizyon programındaki "Konya'da futbolun izlenmesinin ve sevilmesinin en büyük sebeplerinden birisi Beşiktaş'tır. Biz orada Trabzonspor'la maç yaptık. Maç bir festival havasına döndü ve inanılmaz güzel bir müsabakaydı. O maçla beraber Konya'da futbola pozitif manada katkı verdik. Orada A Milli Futbol Takımı da oynamaya başladı. Konya bir futbol şehri haline geldi. Bizim maçımızdan önce bakın kaç tane kombineleri varmış." açıklamasına yanıt verdi.

"Fikret Orman, Konyaspor'dan büyük ve eski biri değil." diyen Korkmaz, "Çocukluğumdan beri Konyaspor'un maçlarına gidiyorum. Bizim eski stadımızda bile taraftarımız çok yoğundu. Bilgisizce konuşulan şeyler. O maçtan önce biz zaten orada oynuyorduk ve taraftarımız yeteri kadar fazlaydı." ddi.
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamıştır
Yorum Ekle
  • Ad