SON DAKİKA
Bülent Uygun'dan Süper Lig'e Yeşil Işık
Eklenme Tarihi
20/12/2016 17:18
Deneyimli teknik direktör Bülent Uygun, Radyospor'da yayınlanan Anadolu Ateşi programında Salim Manav'a önemli açıklamalarda bulundu. -Hedefim Anadolu'dan bir takımı şampiyon yapmak!

İsminin Kayserispor ve Adanaspor takımlarıyla anılmasıyla ilgili ise deneyimli teknik adam, "Teklifler geldi ancak geldiğinde ben görevdeydim. Cevap olarak Türkiye’ye sezon sonu

geleceğim demiştim. Sezon sonunda döndüğümde, şampiyonluğa oynayan ve hedefleri olan aynı zamanda fikirlerimizi uyuştuğu ve seyircisiyle, camiasıyla bir hedef takım olursa oraya gitmeyi düşünüyorum. Hayallerim arasında bir Anadolu kulübünü daha şampiyon yapmak var. Bu tarz 6-7 kulüp var. Tabii bunların gerçekleşmesi için sürecin oluşumu, transferlerin olması önemli. Ama bunları yapabilecek bir yönetim olması lazım. Şu an şartlar değişti. Benim çalıştığım kulüpte yönetim değişti. Bende onların önünü açmak için istifamı verdim. Şu an lig devam ederken başarılı bir takım size görev vermeyecektir. Küme düşme potasındaki kulüpler size teklif yapacaktır. Bugüne kadar aldığım kulüpler hep ya son sıradaki ya da alttan ikinci takımlardı. Onları alıp 5.6.'lığa çıkardım. Kayseri’de o potansiyel fazlasıyla var. Ancak hiçbir zaman şampiyonluğa oynayacak duruma yönetimsel anlamda da gelemediler. Bu yüzden şu an onları buraya koyamayız" diye konuştu.
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamıştır
Yorum Ekle
  • Ad