SON DAKİKA
Eto'o hakkında Başkanından açıklama
Eklenme Tarihi
21/12/2016 13:47
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk ,Eto'o hakkında açıklamalara bulundu. Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, Kamerunlu yıldız futbolcu Samuel Eto'o'nun transfer olacağı yönündeki haberlere ilişkin, "Şu anda hiçbir kulüpten resmi bir teklif gelmedi. Oyuncunun kalitesinden dolayı ilgilenen kulüpler olabilir. Bu da çok normal. Biz oyuncumuzdan gayet memnunuz, göndermeyi düşünmüyoruz." dedi.

Öztürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, Eto'o'ya teklif gelmediğini ve yıldız futbolcunun da takımda kalmak istediğini belirterek, "Eto'o, takımın kaptanı ve gerçekten de değerli bir oyuncu. Hem Eto'o mutlu hem biz çok mutluyuz. oyuncumuzu göndermeyi düşünmüyoruz, onunla devam etmek istiyoruz. Önümüzdeki dönemde artılarını daha iyi bir şekilde kullanmak istiyoruz. Şu anda hiçbir kulüpten resmi bir teklif gelmedi. Oyuncunun kalitesinden dolayı ilgilenen kulüpler olabilir. Bu da çok normal. Biz oyuncumuzdan gayet memnunuz, göndermeyi düşünmüyoruz." dedi.
Her futbolcunun doğru şartlarda doğru fiyata gidebileceğini kaydeden Öztürk, Eto'o konusunda şimdilik öyle bir niyetlerinin olmadığını vurguladı.
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamıştır
Yorum Ekle
  • Ad