SON DAKİKA
Ataman'dan flaş sözler
Eklenme Tarihi
03/01/2017 11:04
Galatasaray Odeabank’ın coachu Ergin Ataman, yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Ataman, Fenerbahçe'nin koçu Obradovic'i Fenerbahçe'ye kendisinin getirdiğini belirtti. Galatasaray Odeabank’ın koçu Ergin Ataman, yine çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Ataman, Fenerbahçe'nin koçu Obradovic'i Fenerbahçe'ye kendisinin getirdiğini söyledi.

Galatasaray Odeabank'ın antrenörü Ergin Ataman, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ı takdir ettiğini söylerken, Obradovic'in gelmesine kendisinin sebep olduğunu söylüyor. Ataman, kendi takımının bu sezon yaşadığı başarısızlıktaysa en büyük hatanın kendisinde olduğunu itiraf ediyor. İşte, Ergin Atman'ın yeni yılda verdiği ilk röportajdan bölümler:

Sizin için 'Galatasaray ya da Milli Takımı bırakacak' diyen Aziz Yıldırım, "Obradovic keşke Milli Takımı çalıştırsa" dedi. Ne diyorsunuz?

İroniyle yanıt vereyim: Aziz Yıldırım, F.Bahçe Başkanlığını bırakacağını söylüyordu. Herhalde ilk seçimde Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanlığına aday olacak! Yıldırım'ın gönlünden geçen F.Bahçe'nin hocasının Milli Takım'ı çalıştırması olabilir. Ama konu Ergin Ataman olduğunda, bu tarz spekülasyonlar ortaya atılıyor. Geçen yıl, "Ya G.Saray'ı ya Milli Takım'ı seçsin. Milli Takım'a oyuncu göndermeyeceğiz" dedi. Bir kulüp başkanının tekelinde değil bu konu. Kararı Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu verecek. Milli antrenörleri, federasyon belirler....
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamıştır
Yorum Ekle
  • Ad