featured

Herkes Buraya, Runatik’le Koşmaya

Sporda oyun kurucu olan Fanatik Gazetesi “Herkes Buraya, Runatik’le Koşmaya” sloganıyla okurlarının katılacağı yepyeni bir koşu etkinliği düzenliyor. İlk koşu 14 Ağustos Cumartesi tarihinde İstanbul Caddebostan sahilde!

Fanatik Gazetesi “Runatik” adı verilen yeni bir koşu etkinliğine imza atıyor ve “Runatik” ile yeniden sokaklara hareket geliyor. Etkinliğin ilki 14 Ağustos 2021 Cumartesi günü sabah saat 08:00’de İstanbul Caddebostan sahilde düzenlenecek. Caddebostan buluşma noktasından başlayarak Bostancı sahile kadar devam edecek koşu için buluşma saati 07:30 olarak belirlendi. Koşuya katılım için hiçbir koşul aranmıyor. Profesyonel olsun ya da olmasın koşmak isteyen herkes herhangi bir katılım ücreti ödemeden ve ön kayıt yaptırmadan direkt katılım sağlayabilecek. Fanatik Gazetesi gelen katılımcılara ihtiyaçları olan koşu atleti ve suyu temin edecek.

Sokakları özleyen herkesi sokağa, spora, birlikte koşmaya ve sosyalleşmeye davet eden Runatik etkinliği ağustos ayı boyunca her cumartesi devam edecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!