featured

Jesus :Umarım bu sezon bir daha hakemler hakkında konuşmak zorunda kalmam

Jesus Karagümrük maçının ardından konuştu.

İŞTE O SÖZLER

Oyuncularımı tebrik diyorum. Geriden gelerek çevirdiğimiz bir maç daha oldu. Alanyaspor karşısında da benzer bir senaryo yaşanmıştı. Bugün yine aynısını yaptık. Aslında hakem yönetimi de maçı bizim için biraz karmaşıklaştırdı. Arao’nun temiz golünün neden iptal edildiğini anlamadım. Aynı zamanda Enner Valencia’ya yapılan penaltının neden verilmediğini anlamadım. Ama takımım gücünü ortaya koydu, inanmaya devam etti. Skoru değiştirebileceğine inandı. Biz hala ligin ortada olduğunu düşünüyoruz, hala şansımız olduğuna inanıyoruz. Çünkü rakiplerimiz de puan kaybedecek. Bu kalan 8 maçta hangi takımın daha az puan kaybedeceğini göreceğiz. Ama belirtmiş olduğum gibi biz hala inanıyoruz. Şampiyonluk yarışının içerisindeyiz, kupada yarı finaldeyiz. Ligde ezeli rakibimizin 6 puan gerisindeyiz. Bütün bunları özetlersek biz hala inanıyoruz, savaşmaya devam ediyoruz. Bugün de bir kez daha oyuna giren oyuncular takımımızın skoru değiştirmesine yardımcı oldular. Takımın performansından memnunum.” dedi.

“Pedro’nun bu sezon çok şanssız olduğu, şanssız sakatlıklar yaşadığı doğru. Ağır sakatlıklar yaşadı. Aynı zamanda geçen haftayı hasta olarak geçirdi. Birkaç gün hastaydı. Bugün onu oyuna sokarken fiziksel olarak en iyi kapasitesinde olmadığını biliyordum ama ön tarafta da değişiklik yapmamız, bir şeyleri değiştirmemiz gerekiyordu ki kendisi topu çok iyi saklayan bir oyuncu. Penaltı beklediğimiz pozisyonda onun güzel bir oyunu vardı.” ifadelerini kullandı.

“Arao’nun golünün bir kez daha neden iptal edildiğini anlayamadım. Eğer hakemler bunlara faul çalıyorlarsa her hakem ceza sahası içindeki her pozisyonda faul vermeli çünkü Arao o an aksiyon içerisinde değil. Arao’nun pozisyonu tamamen temiz. Ben bugün kazandığımız halde bunu söylüyorum, kaybettikten sonra bir bahane olarak söylemiyorum. Kazanmamıza rağmen söylüyorum. Hakemler hakkında konuşmayı sevmiyorum. Umarım bu sezon bir daha hakemler hakkında konuşmak zorunda kalmam.”

Kaynak:fenerbahce.org

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!