beylikduzu escort

supertotobet betist

Kayıp Mehmet Topuz’dan çarpıcı açıklamalar

Mehmet Topuz, Fenerbahçe’ye transfer sürecinde yaşanan olaylardan, futbolu neden bıraktığına kadar birçok konuya açıklık getirdi.

Mehmet Topuz, futbolu bırakma sebebini “”Futbolu annem için bıraktım. Rahatsızdı… Hayırlı evlat olmak istiyordum. Fenerbahçe’den sonra yurt dışı da dahil çok teklif geldi. Ama annemin yanında olmak istedim. Bir tek Kayserispor’da bedavaya da olsa oynamaya razıydım. Ama başkan telefonlarıma çıkmadı. Ben de futbolu bırakmaya karar verdim. Bir daha da dönmeye niyetim yok. Annemi yalnız bırakmak istemiyorum.” dedi.

Topuz, Beşiktaş forması giymsine rağmen Fenerbahçe’ye nasıl transfer olduğunu ise “‘Fenerbahçe’ye transferim olaylıydı. Beşiktaş bonservis parası ödemek istemedi. Benim de Kayserispor ile bir yıl sözleşmem vardı. Kayserispor’u satamazdım. Bana büyük emek vermişlerdi. Bonservis paramı Fenerbahçe ödedi… Şimdi düşünüyorum da, iyi ki Fenerbahçe’ye gitmişim. Gittikten sonra büyüklüğünü daha iyi anladım. Türkiye’nin en büyük takımında oynuyorsun. Her şeyi ile çok özel bir camia… Herkes ile mutlu oldum Fenerbahçe’de… Ama yerli hocalarla daha çok mutlu oldum. Aykut Kocaman ve Ersun Yanal çok iyi teknik adamlardı… İkisi ile de güzel dönemler geçirdim.” şeklinde aktardı.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap