beylikduzu escort

supertotobet betist

“Konyaspor ile Tarih Yazıyorum”

Atiker Konyaspor’un kaptanı Ali Çamdalı, Radyospor’da yayınlanan Başka Futbol Yok programında Orkun Yazgan‘a konuştu ve Süper Kupa zaferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Ali Çamdalı’nın sözlerinden Ajansspor.com’un derledikleri şöyle:

“Tarif edilemez. Bireysel açıdan da, takım açısından da son yıllarda güzel şeyler yaşadım. Konyaspor ile tarih yazıyorum kendi adıma. Son iki ayda iki kupa büyük başarı. Hak ettik. İyi futbol oynadık, göze hoş gelen futbol oynadık. Takım arkadaşlarımı ve teknik heyeti kutluyorum. Konyaspor bunu hak ediyor.

Başakşehir ve Beşiktaş geçen senenin yanı sıra şu anda da ligin en iyi takımları. Galip gelmek büyük başarı onlara karşı. Bizim en büyük başarımız irade. Bunu da sahaya yansıttığımızı düşünüyorum. Aykut hoca ile birlikte son 3 yıldır bir sistemimiz vardı. Alışkanlıklar kolay kolay brakılmıyor. Bu maçta da yansımaları olmuştur. Mustafa Reşit Akçay da tecrübesini kattı. O da geçen sezon başarılı oldu. Tecrübelerini aktarmaya çalışıyor, Aykut hocanın sistemine ofansif anlamda farklı şeyler katmaya çalışıyor. Bunun karışımını iyi yaptık. Sahada da geçen senenin iskeleti vardı. 7-8 oyuncu geçen seneden kalan isimlerdi. Yeniler de iyi adapte olmaya çalışıyor. Aykut hoca ile Mustafa hocanın sisteminin karışımını sahaya yansıtırsak, büyük başarılar yakalayabileceğimizi düşünüyorum.

Mustafa hocanın Avrupa’da inanılmaz bir istatistiği var, bu inkar edilemez. Üst üste 2 yıl gruplara kalmak  göründüğü gibi öyle kolay değil. Her sene üzerine katmaya çalıştık. Sezonu kupayla kapattık, kupayla açmak nasip oldu. Bize moral oldu. Avrupa heyecanı var içimizde. Geçen sene zor bir gruba düşmüştük. Bu sene de arkadaşlarımızla konuşurken, Arsenal olmasın diyoruz grupta. Bir gruptan çıkma hedefi ve hesabı yapıyoruz. Dengeli bir grup olursa, gruptan çıkabiliriz.

Dünkü maç final maçıydı, sezonun ilk maçıydı. Kimin hazır olup olmadığı belli olmuyor bu maçlarda. Büyük takımlarla oynamak daha iyi oluyor bir anlamda. Adaptasyon konusunda, forma konusunda sıkıntıları olabiliyor, bizde de aynı sıkıntılar olabiliyor. Dün de iyi bir Konyaspor vardı. Beşiktaş tam forma tutmamış olabilir. Biz daha çok istedik. Kazanan da biz olduk, hak ettik”

Ajansspor

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap