beylikduzu escort

Kucka Pazarlığı

Başkan Muharrem Usta, Kucka için İtalya’ya gitmiş, Milan ile masaya oturmuştu. Bu zamana kadar hep kiralama formülü üzerinde durulsa da Milan’ın satma kararı alması, durumu değiştirdi. Çizme ekibi 6 milyon Euro istedi, Trabzonspor 4 milyona kadar çıktı.

Trabzonspor’un uzun süredir gündeminde olan yıldız oyuncu Kucka için Bordo- Mavililer’in patronu Muharrem Usta, önceki gün İtalya’ya gitmiş, Milan ile pazarlık masasına oturmuştu. Bu zamana kadar hep kiralama formülü üzerinde durulsa da bu kez İtalyan temsilcisinin, “Satma kararı aldık” mesajını vermesi, tabloyu değiştirmişti.

Kırmızı-Siyahlılar’ın Slovak futbolcu için 6 milyon Euro (24 milyon TL) istediği, Başkan Usta’nın ise en son 4 milyon Euro’ya (16 milyon TL) kadar çıktığı öğrenildi. Finansal FairPlay şartları sebebiyle çok ince hesaplar yapmak zorunda olan Fırtına’nın, bu rakamın çok fazla üzerine çıkması zor. Bu nedenle Trabzonspor’un Milan’lı yetkililere 4 milyon Euro’luk teklifi düşünmeleri için zaman tanıdı. İtalyanlar, en geç hafta sonuna kadar kararını temsilcimize iletecek.

Kucka haber bekliyor

Kucka ise gelişmeleri merakla izliyor. Trabzonspor’un kendisine sunduğu şartlara ‘Tamam’ diyen yıldız futbolcu, Milan ile Bordo- Mavililer arasındaki bonservis pazarlıklarının sonuçlanmasını dört gözle bekliyor. Eğer taraflar anlaşma sağlarsa yıldız orta saha takımının yeni sezon kampına katılacak.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap