beylikduzu escort

Kucka’da Son Viraj

Bordo-Mavililer’de başkan Muharrem Usta, Juraj Kucka ile yüz yüze görüşmek için bugün Slovakya’ya gidecek. Fırtına, yıldız futbolcu ile anlaşarak, pazarlık masasında Milan’a karşı elini güçlendirmek istiyor.

Birkaç haftadır orta saha transferi için Milan forması giyen Juraj Kucka’nın peşinde olan Trabzonspor’da başkan Muharrem Usta, bugün 30 yaşındaki Juraj Kucka ile yüz yüze görüşmek için Slovakya’ya gidecek.

Daha önce menacerler vasıtasıyla tecrübeli futbolcu ile temas kuran Bordo-Mavililer, artık Slovak futbolcuyu ikna etmeyi hedefliyor. Fırtına, teknik direktör Ersun Yanal’ın kadrosunda görmeyi çok istediği yıldız futbolcuya senelik 2.5 milyon Euro (10 milyon TL) önerecek. Kucka ile el sıkışarak, Milan’a karşı pazarlık masasında elini güçlendirmek isteyen Karadeniz ekibi, tüm şartları zorlamayı planlıyor.

Bonservis sorunu çözülüyor

Bordo-Mavililer, Slovak futbolcuyu kiralamak için görüşürken, Milan 30 yaşındaki oyuncuyu bonservisi ile göndermek istediğini Karadeniz ekibine iletmişti. Bunun üzerine Kucka için 4.5 milyon Euro teklif eden Fırtına beklemeye geçerken, Çizme ekibi 6 milyon Euro talep etti. Başkan Muharrem Usta, deneyimli futbolcuyu ikna ederek, İtalyan ekibinden bonservis konusunda indirime gitmesini isteyecek.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap