beylikduzu escort

Linnes: Umarım Bu Kişi Ben Olurum

Galatasaray’ın Norveçli beki Martin Linnes, Galatasaray’ın Slovakya’daki kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 

İşte Linnes’in açıklamaları:

“Asıl mevkim sağ bek. Hocam sol bekte ihtiyaç olduğunu söylediğinde orada da kendimi iyi hisettim. Önemli olan takıma katkı yapmak. Nerede görev verilirse verilsin takıma faydalı olmak için elimden geleni yapacağım.”

“Diğer sezonlara nazaran farklı bir lig olacak. Çünkü normalde ilk resmi maç lig maçı olur. Ama Avrupa’da maçlarımız var. Yapabileceğimiz bir şey yok. En kısa zamanda Avrupa Kupası’na odaklanmamız gerekiyor. Tudor’un programı doğrultusunda en iyi şekilde hazırlanıyoruz.

“Sabri bu camiaya çok uzun yıllar hizmet etti. Geçen sezon benim önümde oynuyordu. Artık birinin o bölgeyi devralması gerekiyor. Umarım bu kişi de ben olurum.”

“Maicon devam eden bir ligden geldi. Fiziksel duruşu gayet iyi. hava toplarında, bire birlerde çok etkili. Topu oyuna sokması, uzun topları da çok iyi. Gomis de kaliteli bir isim. Özellikle bitiriciliği yüksek. Bizim yapmamız gereken daha isabetli ortalarla buluşturmak. Şu anda aramıza katılan 3 isim de çok kaliteli.”

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap