beylikduzu escort

Malatyaspor Azubuike ile Uzatıyor

Yeni Malatyaspor’daki başarılı performansının ardından birçok takımdan teklif alan Azubuike, takımıyla sözleşmesini uzatacağını Lig Radyo’da Mixed Zone’da açıkladı.

Yeni Malatyaspor’daki başarılı performansının ardından birçok takımdan teklif alan Azubuike, takımıyla sözleşmesini uzatacağını Lig Radyo’da Mixed Zone’da açıkladı. Ömer Necati Albayrak’ın hazırlayıp sunduğu programda konuşan 20 yaşındaki Nijeryalı oyuncu, şunları söyledi:

‘Geçen sezonu unuttuk’

“Geçen sezon çok değerli bir şampiyonluk yaşadık. Ben de bu şampiyonluğa katkıda bulunduğum için çok mutluyum. Ancak geçen sezonu unutup tüm dikkatimizi yeni sezona vermek zorundayız. Artık Süper Lig’deyiz. Yeni hocamız ve aramıza katılan yeni arkadaşlarımızla çok daha başarılı bir sezon geçirmek istiyoruz. Şu an kampta çok güzel bir hava var ve hazırlıklarımız gayet güzel devam ediyor.”

‘Kante’ye benztilmek iyi ama…’

“Chelsea’da oynayan Kante’ye benzetilmek benim gibi genç bir oyuncu için elbette büyük bir gurur. Ancak ben Kante değilim. Adım Azubuike ve insanlara en büyük Azubuike’yi göstermek istiyorum. Bunun için çok çalışmam gerektiğini biliyorum. Ben de her zamankinden daha çok çalışarak bunu başaracağıma inanıyorum.

‘Modric ve Selçuk İnan’

“Dünya çapında ve Türkiye’de elbette beğendiğim, örnek aldığım oyuncular var. Real Madrid’den Modric’in stilini çok beğeniyorum. Türkiye’de ise en beğendiğim orta saha oyuncusu Selçuk İnan diyebilirim.”

‘3 yıl uzatıyor’

Yeni Malatyaspor’da gelecek sezon bitecek olan sözleşmesi hakkında da konuşan Nijeryalı oyuncu, “Transfer teklifleri aldım, birçok şey duydum hakkımda. Ancak ben Malatya’da mutluyum ve sözleşmemi önümüzdeki günlerde uzatıyorum” diye konuştu. Genç oyuncuyla 3 yıllık yeni kontrat yapılacağı gelen haberler arasında.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap