featured

Manisa Fk’ya yeni Ceo

Manisa Fk’da ceo’luk görevine Yılmaz Bal getirildi.

İste kulüpten yapılan açıklama

Manisa Futbol Kulübümüzde CEO’luk görevine Yılmaz Bal getirildi. İmza töreninde konuşan Kulüp CEO’muz Yılmaz Bal, “Geçtiğimiz sezon namağlup şampiyon olan bir ekibe katıldım. Elbirliğiyle başarılı olacağımıza inancım tam” dedi.

2021-2022 sezonunda TFF 1. Lig’e mücadele edecek olan Manisa Futbol Kulübümüzün yeni CEO’su Yılmaz Bal oldu. CEO’muz Yılmaz Bal için takımımızın Afyonkarahisar’da kamp yaptığı otelde gerçekleşen imza töreninde Başkanımız Mevlüt Aktan ve Sportif Direktörümüz Serkan İşyapan da yer aldı. İmza töreninde konuşan yeni CEO’muz Yılmaz Bal, “Manisa Futbol Kulübü’ne geldiğim için çok mutluyum. Geçtiğimiz sezon namağlup şampiyon olan bir ekibe katıldım. Bunun vermiş olduğu büyük bir mutluluk var. Başkanımıza teşekkür ediyorum. Beni bu göreve layık gördüler. İnşallah elbirliğiyle başarılı olacağımıza inancım tam. Her iki taraf için de hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Başkanımız Mevlüt Aktan, “Yılmaz kardeşimin bilgi ve birikimlerinden en iyi şekilde faydalanacağız”

Yeni CEO’muz Yılmaz BAL’ın güzel bir aileye katıldığını vurgulayan Başkanımız Mevlüt Aktan ise, “Yılmaz kardeşimiz güzel bir aileye katıldı. Kulüp büyüdükçe nitelikli, kaliteli, güvenilir insanları içimize alıyoruz. Böyle de olması gerekiyor. Bunlar tek başına yapılacak işler değil. Futbol bir ekip işi. Daha önceden de tanıdığımız, sevdiğimiz Yılmaz kardeşimle görüştük. Kulübümüzü CEO olarak temsil edecek. Yeni görevinde başarılar diliyorum. Umarım Manisa Futbol Kulübü’nde hep birlikte başarılı günler geçiririz. Manisa Futbol Kulübü keyifli bir kulüp. Ne yaptığını bilen bir kulüp. Ne yapacağımız da çok önemli. Yılmaz kardeşimin bilgi ve birikimlerinden en iyi şekilde faydalanacağız. Hedefimiz Süper Lig ve umarım en kısa sürede hedeflediğimiz yere ulaşırız” diye konuştu.

Sportif Direktörümüz Serkan İşyapan, “Hep birlikte üst lige çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın”

Kulüp CEO’muz Yılmaz Bal’a yeni görevinde başarılar dileyen Sportif Direktörümüz Serkan İşyapan, “Bu güzel aileye katıldığı için Yılmaz ağabeye teşekkür ediyorum. Hem kulübümüz için hem de kendisi için hayırlısı olsun. Hep birlikte bilgi ve birikimlerinden faydalanarak takımımızı en üst lige çıkaracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!