beylikduzu escort

Manisaspor İçin Ofoedu İddiası

Manisaspor Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar, transfer sürecinin önümüzdeki günlerde daha da netlik kazanacağını söyledi.

 

Mevcut kadroda federasyona giden isimlerin durumunu bekleyeceklerini söyleyen Karafırtınalar, “Federasyona verenlere ciddi bir ödeme yapılması gerekiyor. Oraya harcanacak para, dış transferimizi etkileyebilir. İç transferde takıma katkı sağlayacak isimlerin kalması yönünde ben yönetimimize ilettim. Başkanımız zor şartlarda kulübü en iyi şekilde götürmeye çalışıyor. Bu şartlarda kolay iş değil. Bende elimden geldiğince fedakarlık yaptım. Yeni sezonda Manisaspor’un başındayım” dedi.

“TÜRKİYE’YE GETİREN BENİM”

Eskişehirsporlu Ofoedu ile ilgili çıkan haberler üzerine açıklama yapan Sait Karafırtınalar, “Oyuncuyu Türkiye getiren benim.  Onun yeteneklerine inanıyor ve güveniyorum. Ancak kendisi ilk olarak Süper Lig’de oynamak istediğini bana iletti. ‘Süper Lig olmazsa hocam seninle çalışmak isterim’ dedi. Şuan beklemekten başka çaremiz yok. Manisaspor’da Ofoedu’yu görmek çok isterim. Sürati ve vuruşlarıyla bize katkı sağlayabilecek bir isim. Ancak bu transferin gerçekleşmesi için birde maddi tarafı var. Yönetimimiz ile de bir anlaşma sağlanırsa, o zaman Ofoedu Manisaspor’a gelecektir” dedi.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap