beylikduzu escort

Manisaspor’a Bir Borç Daha!

Bir yandan FİFA’lık borçlar, bir yandan transfer yasaklı borçlar, bir yandan da vergi ve sgk borçları ile boğuşan Manisaspor’a hesapta olmayan bir borç daha eklendi. Türkiye Futbol Federasyonu Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, 2009-2010, 2010-2011, 2011-2012 sezonlarında Siyah-Beyazlı formayı giyen Ferhat Çökmüş’ün 100 bin dolarlık alacağının ödenmesini kararlaştırıldı.

Kulübe geçtiğimiz günlerde tebliğ yapılırken, yaklaşık 400 bin TL’yi bulan bu borcun ödenmesi kesinleşti. Ulusal Lisansı almak için gün sayan Tarzan, bu ödeme emri ile adeta şok yaşadı. Eksi 3 puan cezası kapıda olan ve Makukula+Benfica+Iwanski’ye yaklaşık 15 milyon TL FİFA’lık borcu bulanan Manisaspor’un, borç sorunları nedeniyle transfer yapmakta büyük zorluk çektiği öğrenildi.

FORMA GÖĞÜS SPONSORLUĞU ARAYIŞI

Öte yandan Manisaspor’un, formaya göğüs sponsoru bulmak için harekete geçtiği kaydedildi. Yönetimin, önümüzdeki günlerde birkaç firma ile görüşüp sponsorluk desteği isteyeceği öğrenildi. Reklam tabelalarına alınması muhtemel reklamlarla ilgili de birçok iş adamıyla görüşmeler yapılması bekleniyor.

Manisa Manşet

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap