featured

MİLLİ VOLEYBOLCU MURAT YENİ PAZAR MAÇ SAYISI KULÜBÜ’NÜ ZİYARET ETTİ!

MİLLİ VOLEYBOLCU MURAT YENİPAZAR

MAÇ SAYISI KULÜBÜ’NÜ ZİYARET ETTİ!

Yıllarca Milli takımlarımız ve çeşitli kulüplerde sporcu ve antrenör olarak Türk Voleyboluna hizmet veren Baş antrenör İsmet Kır, Reşat Arığ ve Menejer Özlem Kır yönetiminde çalışmalarını sürdüren ‘’Maç Sayısı Spor Kulübünde’’ geleceğin yıldızları yetişmekte. Galatasaray ve Milli takımımızın sporcusu Murat Yenipazar Ataşehir kampusunda sporcuları ziyaret etti. Sporcularla 2 saat çalışma yapan Murat Yenipazar’ı sporcular soru yağmuruna tuttu.

ÇOCUKLARINIZIN GELECEĞİNİ USTA ELLERE EMANET EDİN!

‘’Çocuklarınızın geleceğini usta ellere emanet edin’’ Sloganıyla Maç Sayısı Spor Kulübü’nü kurup İstanbul Mahalli Liglerinde mücadele eden kulüp minik, midi, küçük, yıldız, genç ve bölgesel lig kategorilerinde mücadele ediyor. Antrenörlüklerini Enes Özmert, Merve Tezgür, Alper Tezgür, Tutku Demirhan, Barbaros Buğra Sert ve Ebru İlkay’ın yaptığı kulübün hedefi her kategoride şampiyonluklar kazanmak.

ANTREMANLARA ARA VERMEDEN DEVAM EDİYORLAR!

Antremanlara ara vermeden devam eden Maç Sayısı Spor Kulübü çalışmalarını Ataşehir, Tuzla, Kurtköy ve Yakacık kampüslerinde haftanın 6 günü sürdürüyor. Detaylı bilgileri 0544 335 15 34 ve 0544 331 15 34 nolu telefonlarından öğrenebilirsiniz. Kulüplerin alt yapılarına sporcu yetiştirmeyi amaçlayan Maç Sayısı Spor Kulübü 2006 doğumlu 1.95 boyunda 2 sene içerisinde yetiştirdikleri Efehan Biçer’i Galatasaray alt yapısına gönderdi. Sırada bazı kulüplerin istediği başka sporcular da var.

ÖZLEM KIR: ‘’ AMACIMIZ TÜRK VOLEYBOLUNA HİZMET ETMEK’’

Açtıkları spor okullarında yetiştirdikleri sporcularla bölgesel liglerde mücadele ettiklerini belirten Kulübün menejeri Özlem Kır,’’ Birçok kulübün alt yapıya önem vermedikleri aşikar. Bu boşluğu doldurmak için önce külümüzü kurduk. Sonra spor okullarımızı açtık. Başta Baş antrenör İsmet Kır ve Reşat Arığ yönetiminde tecrübeli antrenörlerimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yetenekli sporcularımız var. Onları da kısa sürede Efehan Biçer gibi çeşitli kulüplere verip, geleceklerini aydınlatmak istiyoruz. Bizim amacımız ‘’Türk Voleyboluna hizmet etmek’’

haber:Tayyar Sümen

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!