beylikduzu escort

O Transfer İçin Valbuena Desteği

Fenerbahçe’de yıllar önce transfer edilmesi planlanan isimlerden biri olan Valbuena geldi. Sırada kankası Remy var.

3 Temmuz sürecinin başlamasından önceki günler… hedef Şampiyonlar Ligi’nde gruptan çıkacak, belki de çeyrek finali zorlayacak bir takım. Rapor geliyor. Aykut Kocaman’ın listesinde bir numara Mathieu Valbuena. İki numara Loic Remy. Aziz Yıldırım’ın gözü de Emmanuel Emenike’de…

Valbuena ve Remy paketi için Marsilya’ya toplam 17 milyon Euro’luk bir teklif yapılıyor. İki oyuncunun menajerleriyle de görüşmeler yapılıyor. İlk etapta Türkiye’ye gelmeyi reddeden yıldızlar için Kocaman’ın Hasan Çetinkaya ile beraber Marsilya’ya giderek, ikna çalışmaları yapması bekleniyor.

Tam her şey hazırken, Kocaman’ın bileti bile alınmışken 3 Temmuz patlıyor. Herşey altüst oluyor. Şampiyonlar Ligi çeyrek finali oynamayı hayal eden Fenerbahçe’den, “düşürülür müyüz” korkusu yaşayan Fenerbahçe’ye geliniyor.

İşte o karanlık günlerin yıldönümünde Fenerbahçe yönetimi Kocaman’ın 6 yıl önceki hayali Remy&Valbuena AŞ’yi hayata geçirmek için atağa kalktı. Valbuena’yı alan yönetim geçen sezon hayal kırıklığı yaratan Remy için de kolları sıvadı. Chelsea ile ilk görüşmeler yapıldı. Chelsea 6.5 milyon Euro istedi. Fenerbahçe, 1.5 milyon euro önerdi. Rakamlar arasında uçurum var gibi gözükse de Fransız oyuncunun çok uygun şartlarda geleceği bildirildi.

Remy için Topuk Yaylası’ndan canlı!

Loic Remy konusunda heyecanlandıran ise Mathieu Valbuena’nın yaptığı girişimler oldu… Marsilya’da beraber kariyerlerinin zirvesine çıktığı Remy’yi bizzat arayan, Fenerbahçe’ye gelmesini tavsiye eden Valbuena ayrıca eski takım arkadaşını Hasan Çetinkaya ile görüştürdü.

Topuk Yaylası’ndan Remy’ye adeta canlı yayın yaptı. Kendisinin İstanbul’a gelişte yaşadıklarından bahsetti. Kocaman’ın kendisi ile ne kadar iyi bir araştırma yaptığını öğrenince şok olacağını söyledi. Remy ise geçirdiği kötü sezonun ardından Fenerbahçe’nin kendisine talip olmasının gurur verici olduğunu söyledi. Sarı-lacivertli formayı giymeye hazır olduğunu iletti.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap