beylikduzu escort

Obradovic maçı değerlendirdi

İŞTE O AÇIKLAMALAR

Euroleague’de normal sezonun son maçını oynadık ama öyle bir pozisyondayız ki bu maçın sonucu her şeyi belli etmiyor. Üç gündür yaptığımız çalışmadan çok memnunum. Oyunculara da antrenmandaki oyunlarının maç için yeterli olacağını söyledim. Bugünkü tabloda antrenman ile sahadaki oyun çok farklıydı. Çok fazla top kaybı yaptık. (17) Ribauntları domine ettik ama atışlarımız kötüydü. İstekli oyunla kazanmayı başardık. Bundan dolayı da oyuncuları tebrik ederim. Şu çok önemli ki play offlarda hücum şeklimizi mutlaka değiştirmeliyiz.

Çeyrek final serisinde rakibimizin kim olacağı belli değil ama ilk iki maçımızın deplasmanda olacağı belli oldu. Rakibimiz kim olursa olsun ona göre hazırlanmalıyız. Öncelikle herkesin sağlıklı olması gerekiyor. Son antrenmanda Dixon hariç tüm takım vardı. En önemlisi de tüm takım çalışabilmemiz. Taraftarlara desteklerinden dolayı yine teşekkür ederim. Bize maçı kazanacak enerjiyi verdiler. Başkanımız Aziz Yıldırım ve yöneticilerimiz bizi desteklemek için geldiler; çok teşekkür ediyorum.

İsteğimiz normal sezonda birinci olmaktı ama tahmin edemeyiz tabii. Ne desek yalan olur. Önemli şeyler başarmak için takım kurduk. Sezon sonunda tüm değerlendirmeyi yapacağız ama ona çok var. Pazar günü çok önemli Banvit maçımız var. Bütün küçük detayları konuşacağız.”

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap