beylikduzu escort

supertotobet betist

Özbek’ten Florya çıkarması

Derbideki oyundan dolayı oyuncularını tebrik ederek sözlerine başlayan Özbek, “Artık kalan maçlarımızı kazanalım ve taraftarın daha fazla gözyaşı dökmesine izin vermeyelim” şeklinde konuştu.

Dursun Özbek’in konuşmasından öne çıkanlar şöyleydi:

“DERBİDE İYİ OYNADIK”

“Fenerbahçe maçındaki oyundan dolayı sizleri tebrik ediyorum; ancak sonuç istediğimiz şekilde olmadı. Önümüzdeki altı maça konsantre olmalıyız.”

“AYAĞA KALKMALIYIZ”

“Yenilgi sonrası çok üzüldüğünüzü biliyorum; ruh hâlinizin yüzünüze yansıdığının farkındayım. Ancak bu üzüntüyü atlatıp, lig yeniden başlıyormuşçasına ayağa kalkmanız gerekiyor.”

“TARAFTARIN GÖZYAŞI DÖKMESİNE İZİN VERMEYİN”

“Sizi seven insanları, 25 milyon taraftarı üzmeye hakkımız yok. Onların üzüntüsünü tarif etmek mümkün değil; bu altı maç öncesi bana söz verin, taraftarımızın gözyaşı dökmelerine imkan vermeyin.”

“LİGİ EN İYİ ŞEKİLDE BİTİRELİM”

“Ligin ilk yarısında bu altı maçtan beş galibiyet ve bir beraberlik aldınız. Önümüzdeki periyotta da en uygun şekilde performans göstererek ligi en iyi yerde bitirelim.”

Toplantıda takım arkadaşları adına söz alan Selçuk İnan ise şunları söyledi:

“TEK SÖZ VERİYORUM O DA”

“Maçtan sonra ben de arkadaşlarımı oyundan dolayı tebrik ettim; ancak sonuç istediğimiz gibi değildi. Bundan sonraki altı maçı kazanmak için her şeyi yapacağız; fakat size tek bir şeyin sözünü takım arkadaşlarım adına verebilirim: Sonuna kadar mücadele edeceğiz, tüm gücümüzü ortaya koyacağız.”

(Fanatik)

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap