featured

S Sport’ta haftanın yayınları

31 Mayıs – 6 Haziran 2021

31 Mayıs 2021, Pazartesi

13:00 NBA Günlüğü

1 Haziran 2021, Salı

04:30 Utah Jazz – Memphis Nba Play-off

13:00 NBA Günlüğü

21:00 Son Raunt (İlk Gösterim)

21:45 Hazırlık Maçı Polonya – Rusya

23:45 WWE Raw (İlk Gösterim)

2 Haziran 2021, Çarşamba

05:00 Nba Play-off

13:00 NBA Günlüğü

22:00 Hazırlık Maçı Almanya – Danimarka

3 Haziran 2021, Perşembe

02:30 Nba Play-off

13:00 NBA Günlüğü

21:45 Hazırlık Maçı Belçika – Yunanistan

4 Haziran 2021, Cuma

02:30 Nba Play-off

13:00 NBA Günlüğü

21:45 Hazırlık Maçı İtalya – Çekya

5 Haziran 2021, Cumartesi

05:00 Nba Play-off

15:10 Moto GP Sıralama

16:30 Formula 1 Azerbaycan Antrenman Sıralama

19:00 Hazırlık Maçı Galler – Arnavutluk

22:00 Nba Play-off

6 Haziran 2021, Pazar

00:30 WWE Smackdown (İlk Gösterim)

12:20 Moto 3 Yarış İspanya

14:00 Moto 2 Yarış İspanya

15:30 Moto GP Yarış İspanya

17:00 Formula 1 Yarış Azerbaycan

19:00 Hazırlık Maçı İngiltere – Romanya

22:30 Nba Play-off

01:00 UFC Dövüş Gecesi (İlk Gösterim)

 

 

SPORT2’ DE HAFTANIN CANLI YAYINLARI

31 Mayıs – 6 Haziran 2021

1 Haziran 2021, Salı

03:00 WWE Raw

19:00 Hazırlık Maçı Hırvatistan – Ermenistan

2 Haziran 2021, Çarşamba

20:00 Hazırlık Maçı Norveç –Lüksemburg

22:00 Hazırlık Maçı Fransa – Galler

3 Haziran 2021, Perşembe

19:00 Hazırlık Maçı İsviçre – Liechtenstein

4 Haziran 2021, Cuma

20:30 Hazırlık Maçı İspanya – Portekiz

23:00 Extreme-e (İlk Gösterim)

5 Haziran 2021, Cumartesi

03:00 WWE Smackdown

12:00 Formula 1 Antrenman

15:00 Formula 1 Sıralama

18:30 Moto GP Sıralama (İlk Gösterim)

20:00 WNBA Las Vegas – Washington

22:00 Boks Gecesi Daniel Dubois – Bogdan Dinu

6 Haziran 2021, Pazar

01:00 Hazırlık Maçı İsveç – Ermenistan (İlk Gösterim)

15:00 Formula 1 Yarış Azerbaycan

17:00 Moto3 & Moto GP & Moto2 İspanya (İlk Gösterim)

21:45 Hazırlık Maçı Belçika – Hırvatistan

 

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI

 

1 Haziran 2021, Salı

03:00 WWE Raw

04:30 NBA Playoffs / Utah Jazz – Memphis Grizzlies / Batı Konferansı 4.Maç

13:00 NBA Günlüğü

19:00 Uluslararası Hazırlık Maçları / Hırvatistan – Ermenistan

21:45 Uluslararası Hazırlık Maçları / Polonya – Rusya

2 Haziran 2021, Çarşamba

05:00 NBA Playoffs / LA Lakers – Phoenix Suns / Batı Konferansı 5.Maç

13:00 NBA Günlüğü

19:00 Uluslararası Hazırlık Maçları / Bosna Hersek – Karadağ

20:00 Uluslararası Hazırlık Maçları / Norveç – Lüksemburg

22:00 Uluslararası Hazırlık Maçları / Almanya – Danimarka

22:05 Uluslararası Hazırlık Maçları / Fransa – Galler

3 Haziran 2021, Perşembe

05:00 NBA Playoffs / Dallas Mavericks – LA Clippers / Batı Konferansı 5.Maç

13:00 NBA Günlüğü

19:00 Uluslararası Hazırlık Maçları / İsviçre – Lihtenştayn

21:45 Uluslararası Hazırlık Maçları / Belçika – Yunanistan

4 Haziran 2021, Cuma

02:30 NBA Playoff first Round Game 6 (gerekirse yapılacak) / Brooklyn-Boston OR Denver-Portland

11:30 Formula 1 AzerbaijanGP / 1. Antrenman Turları

13:00 NBA Günlüğü

15:00 Formula 1 Azerbaijan GP / 2. Antrenman Turları

20:30 Uluslararası Hazırlık Maçları / İspanya – Portekiz

21:45 Uluslararası Hazırlık Maçları / İtalya – Çekya

 

5 Haziran 2021, Cumartesi

03:00 WWE Smackdown

05:00 NBA Playoff first Round Game 6 (if necessary)

12:00 Formula 1 AzerbaijanGP / 3. Antrenman Turları

15:00 Formula 1 Azerbaijan GP / Sıralama Turları

15:10 MotoGP / Sıralama Turları / Spain GP

19:00 Uluslararası Hazırlık Maçları / Galler – Arnavutluk

19:00 Uluslararası Hazırlık Maçları / Rusya – Bulgaristan

20:00 WNBA / Las Vegas Aces – Washington Mystics

21:30 Frank Warren – Daniel Dubois – Bogdan Dinu

21:45 Uluslararası Hazırlık Maçları / İsveç – Ermenistan

22:00 NBA Playoff first Round Game 7 (gerekirse yapılacak)

6 Haziran 2021, Pazar

01:00 UFC / Jairzinho Rozenstruik – Augusto Sakai

12:20 Moto3 / Yarış / Spain GP

13:45 Formula 2 Azerbaijan / Yarış

14:00 MotoGP / Yarış / Spain GP

15:00 Formula 1 Azerbaijan GP / Yarış

15:30 Moto2 / Yarış / Spain GP

18:30 Uluslararası Hazırlık Maçları / Avusturya – Slovakya

19:00 Uluslararası Hazırlık Maçları / İngiltere – Romanya

19:00 Uluslararası Hazırlık Maçları / Norveç – Yunanistan

22:45 Uluslararası Hazırlık Maçları / Belçika – Hırvatistan

22:30 NBA Playoff first Round Game 7 (gerekirse yapılacak)

7 Haziran 2021, Pazartesi

03:00 Floyd Mayweather – Paul Logan

13:00 NBA Günlüğü

21:45 Uluslararası Hazırlık Maçları / Almanya – Letonya

21:45 Uluslararası Hazırlık Maçları / Andorra – Cebelitarık

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!