beylikduzu escort

Sakıb Aytaç Fenerbahçe’den Teklif Aldı mı?

Sakıb, “Sezon başında yeni yönetimimiz ve yeni başkanımız geldi. Ben karakter olarak aşağıları değil yukarıları hedeflerim dedi geldiği İlk gün. İlk 8 hafatda 2 puan topladık. Bize her zaman yukarı çıkacağız, herkes buna inansın dedi. Bizim bunu başarmamızda başkanımızın da büyük payı var.

Rıza hocanın gelmesiyle işler farklı oldu. Tepki yaptık ve yukarılara çıktık. Hedefimiz Avrupadaydı, sezon başında da böyleydi. İlk 10 desek de, yukarı oynamak istiyorduk. Bunu son anda kaybettik, bizim elimizde olan bir durum değildi. Biz işimizi yaptık, iyi yerde bitirdik. Bu yıl bizim için daha zor ve önemli geçecek çünkü bu sene iyi işler yaptık bunun üzerine çıkmalıyız. Başkanımız da bu yıl yapılan transferle yukarıları hedeflediğini bir kez daha gösterdi.

Milli takım formasını giymek çok istiyorum, ülkemi temsil etmek istiyorum. Eto’o da bana sezon içinde, “Şöyle yaparsan milli takımaa gidersin, daha üst seviyeye çıkarsın” diyordu. Üst düzey oynadığı için onu mutlu edemiyorsun bazı noktalarda. Messi ve Ronaldinho ile oynamış. Bzen saha içinde onu mutlu edemiyorsunuz ama o bize alıştı, biz ona alıştık. Bize çok güzel yol gösteriyor. Saha içinde olması bizi bir tık yukarı atıyor. Onun dediklerini sahada dinlemeye çalışıyoruz. Çok güzel bir duygu onunla oynamak.

Antalyaspor’un hedefleri çok büyük. Büyük kulüp olma yolunda da adımlar atıyor. Bu takımın bünyesinde olmaktan çok mutluyum. Ben Antalyaspor’da mutluyum. Fenerbahçe ile görüşmedim. Uzun zamandır kulübümle de görüşmedim, onlara da bir teklif geldiğini sanmıyorum. Bana 2 ay önce teklif olmadığı söylenmişti. Bu süre zarfında da bana gelen bir şey olmadı. Büyük takımlarda oynamak hayalim, kim istemez ki? Teklif gelirse, bu da kulübüme uyarsa; ben kabul ederim” ifadelerini kullandı.

Ajansspor

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Giriş Yap