featured

Selahattin Baki’den transfer ve Volkan Demirel açıklaması

Fenerbahçe yöneticisi Selahattin Baki fikstür çekimi sonrası konuştu.

İşte o açıklamalar
Aşırı fazla transfer yapmayacağımız için, böyle bir ihtiyacımız olmadığı için iyi hazırlanıyoruz. Hocamızla beraber Başkanımızın önderliğinde çalışmalarımız devam ediyor. Daha önce de söylemiştim nokta atışı bazı transferlerle, ilk 11 oynayacak çapta yolumuza yürümeye devam edeceğiz

Mevkiler belli. Teknik Direktörümüzün basın toplantısına bırakayım. Bütün sürprizleri kaçırmayayım. O futbol hiyerarşisine de darbe vurmak istemiyorum. Teknik Direktörümüzün mutlaka anlatacağı kendi futbol senaryosu vardır. Oraya bırakayım.

Gökhan Gönül’ün yolu gerçekten açık olsun. Hayat boyu dert yüzü görmesin. Benim için de son derece özel bir futbolcu, özel bir karakter. Benim için de duygusal oldu özellikle veda videosunu izlediğim zaman. Her zaman camiamızın çatısı altında yeri olacak, olması gereken örnek bir sporcumuz. Allah yolunu açık etsin. Şu ana kadar teknik heyetten böyle bir rapor gelmedi. Bu demek değil ki yarın öbür gün gelmez. Daha 8 gün oldu hocamız takımın başında çıkalı. Yavaş yavaş teşhislerini koyuyor. Bir sıkıntı olmaz. Emin adımlarla kadroyu toparlayacağız.

(Transfer) Tahmini bir rakam verirsem belki 3 ila 4 diyebilirim. Tabii ki değişiklik gösterebilir kampın sonuna kadar olan performanslara bağlı olarak.

(Volkan Demirel) Sportif Direktör olacak mı sorusunun cevabını verebilirim. Öyle bir şey yok. Ama yarın ki toplantının içeriğini de ben söylemek istemiyorum. Başkanımız yarın açıklar.”

Kaynak:fenerbahçe.org

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!