featured

Sertaç Komsuoğlu:Burası Fenerbahçe, biz kafamıza kask takıp maçtan çekilmeyiz

Fenerbahçe’de basketboldan sorumlu yönetici Sertac Komsuoğlu  Anadolu Efes maçı sonrası sert açıklamalarda bulundu.

 

İşte o açıklamalar

* Jan Vesely’yi nedense elini kaldırsa, kafasını çevirse teknik faulle cezalandırıyorlar. Jan Vesely’yi tahrik etme olayı var. Rakip takımdan tepki geldiğinde bir şey olmuyor, el ele kol kola geziyorlar.
* Başka hocalar gibi takımı da çekebilirdik. Çekmedik. Rakibe saygı, basketbola saygı dedik. Biz bu ligi ciddiye alıyoruz. Bu kadar yatırım yapıyorsak bizi ciddiye alacaklar. Bizim derdimiz Türk Basketbolu.

* Ancak bu işe bakanlar Ege’de tatilde. Biz tüm mesaimizi veriyoruz. Dolayısıyla bu işe bakan arkadaşların biraz Ege’deki sulardan uzaklaşıp gelip mesaisini burada harcamaları gerekiyor.

* Bizim oyuncularımız tahrik edildi. Bizim oyuncularımıza yapılan şeyler karşı tarafa çalınmadı. Ondan sonra olaylar buraya geldi. Hakkaniyet lazım. Maçı tahrik edenler kim, onlara bakmak lazım.
* Burası Fenerbahçe, biz kafamıza kask takıp maçtan çekilmeyiz, öyle bir korkumuz da yok. 3. maçı da oynarız, yeneriz ya da yeniliriz. Seride kötüyüz, saklanalım, kafaya kasket takalım demeyiz. Pazartesi günü maçı oynayacağız ama bu işin tadı kaçtı.
* Bu iş böyle yürümez, böyle gidecekse biz seneye EuroLeague’de oynayalım ve bu ligde sahaya gençleri koyalım.
* Hakemlerden şikayetçiyiz, hakemlerin başındaki insanın da Ege Denizi’nden ayaklarını çıkarıp İstanbul’a gelmesi gerekiyor, başında beklemek gerekiyor. Rakibiniz çok başarılı, onları şampiyon yapacağız diyorlarsa bilelim, strese girmeyelim.

 

Kaynak:basketfaul

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

24 Saat Futbol ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!